Так Ні

+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Виробник:

Елітні меблі
Выводить :
free_shipping Стіл кавовий Lotus

Стіл кавовий Lotus

138грн 3726грн

free_shipping Стіл журнальний Ohio

Стіл журнальний Ohio

95грн 2565грн

free_shipping Столик кавовий Pisa

Столик кавовий Pisa

76грн 2052грн

free_shipping Стіл журнальний Galia

Стіл журнальний Galia

170грн 4590грн

free_shipping Столик кавовий Village

Столик кавовий Village

84грн 2268грн

free_shipping Столик журнальный Projekt 1

Столик журнальный Projekt 1

70грн 1890грн

free_shipping Стіл журнальний Media Home

Стіл журнальний Media Home

100грн 2700грн

free_shipping Столик журнальний Sara

Столик журнальний Sara

89грн 2403грн

Top sales

Елітні меблі

Магазин "Один Дома" - це місце, де знаходиться кращі корпусні елітні меблі!

Будь-який будинок або квартира мають свій особливий затишок і шарм, які досягаються за допомогою різних елементів декору і меблів. В сучасний час на відміну від ХХ століття, головне місце в інтер'єрі займають корпусні та м'які елітні меблі, тому необхідно підійти до цього питання з особливою ретельністю. Оскільки це не тільки основний елемент інтер'єру, але і улюблене місце відпочинку, то якість продукції повинна бути найвищою.

Відмінна якість, унікальний дизайн та індивідуальний підхід - це вже стало синонімами такої продукції, як елітні меблі. Вже сама назва говорить про те, що продукція виготовлена за високим стандартам і естетичними якостями, що означає, що корпусні меблі елітні коштують дорого і придбати їх можуть тільки дуже багаті і знатні люди. Однак придбати елітні меблі з нашим магазином "Один Дома" стало зручно і легко.

Наш час приносить нові технології, з якими сучасні елітні меблі стають екологічними та відрізняються високою якістю, а також неординарним дизайном. Дизайну "дорогих меблів", як її ще називають, приділяють найбільшу увагу, тому елітні меблі мають дуже витончений дизайн і свою родзинку. М'які елітні меблі, дизайн яких розробляється, як і ультрасучасні віяння (з різними формами, всілякими комбінаціями матеріалів і текстур, і сміливими колірними рішеннями), так і в кращих традиціях класичного стилю, з його неповторним шармом, елегантністю і перевіреним століттями престижем. Меблі, які пропонує магазин "Один Дома" виготовлені тільки з найкращих матеріалів.

Відвідавши сайт нашого магазину, Ви можете ознайомитися з асортиментом меблів та побачити елітні меблі за сприятливими цінами. На сайті представлені фото меблів, що дає можливість детально ознайомитися з майбутнім придбанням.

Приємних покупок!