Так Ні

+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фильтр товаров

Цена

От
до грн
1378
6126

Наличие

Производитель

Ліжка дитячі
Выводить :
Top sales

Ліжка дитячі

Якими бувають дитячі ліжка?

Складно уявити дитяче ліжко без дитячої кімнати. Але якщо вже так сталося, що дитина і батьки сплять в одному приміщенні, слід прийняти важливе рішення з приводу покупки ліжка, яке б максимально економило простір. У таких випадках, найчастіше вибір стає на бік односпальних ліжок або ліжок-горищ. І в тому, і в іншому випадку, спальне місце не перевищуватиме 90 * 200 см, і конструкція буде виглядати лаконічно.

Звичайно ж, до дитячих ліжок пред'являють особливі вимоги, в першу чергу, з приводу якості. Дитячі односпальні ліжка повинні бути виконані з екологічно чистих матеріалів, без вмісту шкідливих речовин, які можуть негативно позначитися на здоров'ї Вашого малюка. Тому обов'язкові сертифікати якості і гарантія від виробника. Прекрасним вибором в бік здорового сну є ліжка дитячі з натурального дерева (сосна, бук, клен, вільха) або екологічно чистої плити. Ці матеріали можна вільно використовувати у виробництві будь-яких меблів для дитячої кімнати.

Якщо врахувати активність наших чад, слід розуміти, що і сама конструкція повинна бути міцною, що витримує великі навантаження. У даному спектрі саме дерево є найміцнішим матеріалом, ідеально відповідним для діток будь-якого віку. Але невірним буде думка про те, що натуральні дерев'яні дитячі ліжка позбавлені цікавих рішень в плані дизайну. Ви неодмінно оціните незвичайні кольори та моделі узголів'я на сторінках нашого сайту. Прекрасні сучасні рішення з натуральної деревини і якісних деревних плит не залишать Вас байдужими.

Правильно підібрані дитячі ліжка (Київ, Львів та ін.) здатні творити чудеса. Там і повноцінний сон, і окремий майданчик для ігор, і навіть місце для зберігання речей в окремих висувних шафках. Підбирайте ортопедичні ламелі та якісний матрац, тоді Ваш малюк буде рости здоровим і активним. Купити ліжка дитячі недорого і швидко можна на сторінках нашого інтернет-магазину.

Подаруйте Вашому малюку здоровий сон і прекрасний настрій!