Так Ні

+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фильтр товаров

Цена

От
до грн
0
3682

Наличие

Производитель

Стільці
Выводить :
free_shipping Стул PEPPI

Стул PEPPI

1881грн

free_shipping Стул K51

Стул K51

1692грн

free_shipping Стул K-85

Стул K-85

1917грн

free_shipping Стул K-80

Стул K-80

1548грн

free_shipping Стул K-201

Стул K-201

1576грн

free_shipping Стул K-135

Стул K-135

1656грн

free_shipping стілець Kris

стілець Kris

1989грн

free_shipping Стул VENUS

Стул VENUS

2487грн

free_shipping Стул TULIPAN PLUS

Стул TULIPAN PLUS

1458грн

free_shipping Стул TAPO white

Стул TAPO white

1813грн

free_shipping Стул TAPO

Стул TAPO

1717грн

free_shipping Стул SYLWEK 4

Стул SYLWEK 4

1893грн

Top sales

Стільці

Першокласні стільці для кухні - якісно і для будь-якого гаманця!

Коли приходять свята, і нам потрібно приймати гостей, найкраще зустрічатися на великій і затишній кухні. Але що робити, якщо приміщення невелике, а бігати з кухні у вітальню і назад не хочеться? Тоді потрібно правильно підібрати і розмістити меблі, це зможе створити вільний простір. Оптимальним стільцем для кухні в такому випадку є табурет. Він компактний і його можна сховати під стіл у будь-який момент.

Якщо приміщення стилізоване, і підібрати потрібно тільки певну модель стільця, наприклад з натурального дерева, це потрібно робити ретельно, звертаючи увагу на зручність і стиль приміщення. Такі стільці можуть бути виконані з масиву дерева, можуть мати вигнуті ніжки і спинки, а можуть виглядати витончено, але при цьому бути понад стійкими. Але в кожному разі такі стільці екологічні, практичні і довговічні.

Величезна увага в наш час приділяється композиційним складовим, що додає конструкціям найрізноманітніші і химерні форми. Це стільці для кухні, виконані з металу, пластику, тканини, дерева або поєднання матеріалів, що в кінцевому результаті дає можливість тілу прийняти зручну розслаблену позицію і просто розслабитися.

Зараз модно робити на кухні барні стійки. Це зручно і економить простір. За стійками можна їсти, приймати друзів і насолоджуватися бесідою. Для таких конструкцій потрібні стільці на довгих ніжках, бажано стійких. У більшості своїй це металеві каркаси і м'які сидіння з тканини або шкіри. Але дуже цікаво виглядають і барні стільці з лози, вони надають природної легкості.

Господарям великих кухонь варто звернути увагу на м'які стільці, обтягнуті матеріалом. Вони додадуть затишку, і кухня стане особливо бажаним місцем для зустрічі гостей. Чудово поєднуються такі стільці з комплектом меблів у тому ж забарвленні і невеликим диваном для відпочинку. Тоді композиція буде завершеною, а меблі для кухні чудово впишуться в інтер'єр.

Стільці від стилю хай-тек до класики, від розкішного бароко до італійської  витонченості, а також дивовижні забарвлення дерева і тканин, зможуть включити уяву кожного покупця, і такі меблі стануть приємним і легким придбанням. Потрапивши на сторінки інтернет-магазину «Один Дома», кожен покупець зможе вибрати якісні  недорогі  меблі і отримати їх в найкоротші терміни.

Ми допоможемо Вам прийняти правильне рішення! Вдалих покупок і гарного настрою!