Так Ні

+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Основні характеристки

Висота (см):

Ширина(см):

Довжина(см):

Комоди, тумби, трюмо
Выводить :
free_shipping Наяда комод великий

Наяда комод великий

3025грн 3025грн

free_shipping Наяда комод малий

Наяда комод малий

2191грн 2191грн

free_shipping Василиса Комод 900

Василиса Комод 900

2770грн 2770грн

free_shipping Домініка тумба ТВ

Домініка тумба ТВ

1721грн 1721грн

free_shipping Домініка комод

Домініка комод

1942грн 1942грн

free_shipping Селеста комод

Селеста комод

3008грн 3008грн

free_shipping Наяда тумба приліжкова

Наяда тумба приліжкова

828грн 828грн

free_shipping Селеста зеркало

Селеста зеркало

1450грн 1450грн

free_shipping Наяда туалетний стіл

Наяда туалетний стіл

1971грн 1971грн

free_shipping Тумба приліжкова Alabama

Тумба приліжкова Alabama

35грн 1040грн

free_shipping Василиса Туалетний стіл

Василиса Туалетний стіл

2905грн 2905грн

free_shipping Тумба приліжкова Діана

Тумба приліжкова Діана

60грн 1620грн

free_shipping Сага зеркало

Сага зеркало

1131грн 1131грн

Top sales

Комоди, тумби, трюмо

Комоди, тумби для спальні – затишно і функціонально!

Спальня – це свята святих в кожному будинку. В цій кімнаті ми отримуємо бажаний відпочинок і набираємося сил, в ній же відновлюємо енергетичний баланс. Дуже важливо, щоб кімната була затишною і теплою, а інтер'єр відповідав Вашому смаку і віяв затишком.

Якщо ми уявимо всі меблі, які можна розмістити в спальні, нам у голову прийде ліжко, шафа, комод, туалетний столик зі стільцем, пенал, різні полички і приліжкові тумби. Ви коли-небудь звертали увагу на те, які меблі зображені на картинах художників середньовіччя? Крім ліжка, тумб і чогось, що віддалено нагадує комод, інше складно помітити.

Історія комода не йде так далеко у глибину століть, як стіл або настінна полиця. Пра-пра-прадід незамінного в наш час комода – це скриня, до якої згодом прикріпили ніжки, а потім і дверцята. І те, що вийшло, було названо «комод», що з французької означає «зручний». І хто посперечається з тим, що зараз комод займає перше місце у співвідношенні функціональність/розмір.

В середні віки дані елементи меблів користувалися неймовірною популярністю, а знать навіть прикрашала комоди перламутром, слоновою кісткою і дорогоцінним камінням. Такою ж популярністю можуть похвалитися і тумби для спальні, які не менш молоді, ніж їх товариші комоди.

Дуже цікаво, але багато століть назад тумби біля ліжка служили для зберігання нічних горщиків. З тих часів багато що змінилося, і до щастя за початковим призначенням вони вже не використовуються. Тепер це зручний елемент меблів, на якому розміщується нічна лампа, а в шафки кладуть журнали, телефон і багато іншого. Часто тумби в спальню виконують декоративну функцію, надаючи кімнаті завершений вигляд.

Тумбочка в спальню може бути з висувними полицями і одинарними дверцятами, з поперечними поличками і без них, масивна або зовсім крихітна декоративна. Але одне точно: уявити сучасний стиль без тумб та комода для спальні неможливо. І що б там не було в середні століття, зараз все по іншому! Вибирайте моделі! Створюйте затишок і функціональність Вашої спальні на багато місяців!