Так Ні

+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фильтр товаров

Цена

От
до грн
0
68000

Наличие

Производитель

Крісла для керівників
Выводить :
free_shipping Стул WILHELM

Стул WILHELM

5631грн

free_shipping Стул VIPER

Стул VIPER

3798грн

free_shipping Стул SWORD

Стул SWORD

3996грн

free_shipping Стул STANLEY

Стул STANLEY

3987грн

free_shipping Стул MIKAS

Стул MIKAS

2619грн

free_shipping Стул HOLDEN

Стул HOLDEN

4293грн

free_shipping Стул COSTA

Стул COSTA

5283грн

free_shipping Стул AURELIUS

Стул AURELIUS

4410грн

free_shipping Кресло MATADOR

Кресло MATADOR

7497грн

free_shipping Стул TEKSAS

Стул TEKSAS

5607грн

free_shipping Стул SOFOCLES

Стул SOFOCLES

3096грн

free_shipping Стул VIKING

Стул VIKING

3996грн

free_shipping Стул VEYRON

Стул VEYRON

4347грн

free_shipping Стул TRITON

Стул TRITON

3267грн

Top sales

Крісла для керівників

Крісла для керівників - візитна картка організації!

Сьогодні інтер'єр кабінету є невід'ємним іміджем кожного керівника. І навіть якщо директор перебуває з персоналом в одному приміщенні, завжди відразу визначаєш, де він розташовується,по кріслу,яке виділяється особливістю. Даний атрибут високих посад вирізняється серед крісел рядових співробітників солідністю і масивністю.

В більшості своїй, це не зарозумілість і не каприз, а швидше виробнича необхідність. Адже якщо людина, від якої безпосередньо залежить успішність компанії, буде тулитися на тісному незручному стільці, це взагалі не буде спонукати до проведення зустрічей з партнерами. Ви, напевно, погодитеся, що в наш час людині важливий психологічний момент в роботі: прислухаючись до чиєї-небудь думку, нам часто необхідні зовнішні прояви влади (атрибути), одним з яких і є іміджеве крісло керівника.

Все найкраще, що тільки може вмістити в себе поняття «ергономіка», можна віднести до визначення «крісло для керівника», купити недорого яке можна просто і швидко. Щоб Ви краще зорієнтувалися в моделях і цінових категоріях, пропонуємо відвідати сторінки нашого інтернет-магазину. Найцікавіші моделі і найможливіші дизайнерські рішення допоможуть швидше зорієнтуватися і вибрати бажане.

В більшості своїй каркас директорських крісел на хрестоподібних ніжках виготовляється з натурального дерева або хромованого металу. Оббивка виконується з натуральної та штучної шкіри всіляких відтінків, але гідно виглядають і тканинні, приміром велюрові, оббивки.

Крісло повинне бути правильним, тобто включати в себе кращі елементи, які повністю відповідають особливостям людського організму. Глибина сидіння, висота спинки, наявність підголівників, підлокітника та амортизуючі подушки - все має бути прораховано до дрібниць і відповідати саме Вам. Не можна не звернути увагу на можливість регулювання кута нахилу і висоти спинки, фіксації крісла керівника в потрібному положенні і  наявність механізму хитання.

Цілком можливо, що саме завдяки цим зручним опціям в голову директорів, кажуть, і приходять воістину геніальні рішення!