0
0
0

Дизайн кухні 2019. Кухонні тенденції в новому році!

Дизайн кухні 2019. Кухонні тенденції в новому  році!

Найкращі ідеї і навіть більше! 

Навіть незважаючи на те, що все також щосили намагаються перемогти блюз після святкового сезону, перші 2 тижні 2019 року - це час, коли ми робимо крок назад і дивимося на всі способи, якими ми можемо вдосконалити наші будинки і надати їм «в чомусь новий і модно- характерний вигляд»на цілий рік. Цей час чудово підходить для того щоб втілити всі ці ідеї, які зберігалися у Вас в голові протягом довгого періоду часу, і коли розмова заходить про ремонт нашого житла, велика частина з нас інстинктивно схильні до бажання починати з кухні. Футуристична кухня - це місце, яке включає до свого складу функціональність і форму з родзинкою у вигляді привабливої обстановки, яка об'єднує людей разом за чашкою чаю. Саме в такій обстановці найкраще виходить досліджувати нові тенденції гарячих кухонь на майбутній круглий рік. 


Протягом наступних 4 сезонів кращі і безумовно унікальні кухонні тенденції, припадуть до смаку всім, і домовласникам і дизайнерам, вони поєднують в собі почуття спокою, ідею соціальної кухні з органічною частиною, яскравими кольорами акцентуючими на стилі, які підкреслюють комфорт, а не витонченість. Ці кращі ідеї додадуть Вам натхнення, якого Ви, можливо, так потребуєте, коли починаєте повертатися назад до своєї роботи, продумуючи новий інтер'єр для 2019 року. 

 
 

Створення стильного, а головне затишного домашнього куточка 

Є одна ідея, яку Ви можете прийняти або відмовитися в 2019 році, якщо Ви не зробили цього ще в минулому році. Кращі кухні - це ті кухні, які можуть об'єднати людей разом, коли у вікна красується сидіння з видом на прекрасний краєвид зовні. Оскільки більшу кількість сучасних кухонь розташовуються в кінці відкритого планування і також мають вихід в сад, на терасу, у внутрішній дворик або навіть на вулицю, все це підштовхує на додавання сидіння з еркером, це стає дуже практичним варіантом, тому що дорослі можуть стежити за малюками без всяких турбот. 

 

Кухонна ферма заявляє про себе 

Якщо існує який-небудь стиль, який зміг показати себе в минулому році і не демонструє жодних ознак збиткової тенденції, то цю сучасну класику можна назвати стилем 'сучасного фермерського будинку'. На кухнях це поєднання в собі сучасної функціональності і естетики, натхненної сільським будинком, а в сучасному світі, який зараз так дбайливо почав ставитися до екології, стиль має величезний сенс. Баланс між фермерським будинком і сучасними елементами декору залежить тільки від вашого особистого смаку і решти вашого будинкового простору. Вам достатньо нахилитися до одного чи іншого стилю, просто змінивши деякі дрібні деталі, і тоді структурні особливості і перехід від сучасного будинку до фермерського будуть ледь помітними. 
 

Як Ви дивитеся на дерев'яні підлоги? 

Ви вже знайомі з білими і дерев'яними кухнями? Якщо ні, то вам абсолютно необхідно це зробити, так як в основному це колірна схема, яку ви просто не можете зараз ігнорувати! Продовженням любові до дерева вважається повернення сортів дерев'яних підлог на кухні. Сучасні дерев'яні підлоги зі своїми високими експлуатаційними якостями і складністю в догляді, при правильній обробці, можуть бути довговічними і все ще елегантними. Якщо ж Ви все ще не впевнені, то рекомендується килимове покриття, там де відбувається інтенсивний рух, і при цьому всьому і далі насолоджуйтесь чарівно красивими дерев'яними підлогами. 

 

 

Додайте металевого блиску 

Крім своєї функціональності, теплоти дерева, ми звертаємо нашу увагу на один елемент, який додасть вашій маленькії кухні яскравості, стилю. Акцент на металік був уже деякий час, але в цьому році він буде розвиватися яскравіше! З металевими задніми панелями будь то з міді або нержавіючої сталі додасть ще більше жвавого простору на кухні. Вся техніка в однаковому кольоровому відтінку додасть кухні більш привабливий зовнішній вигляд, також наголошуючи на сильний вплив металіки.

Коментарі