0
0
0

Прості поради про те, як почистити білі меблі

Прості поради про те, як почистити білі меблі

       Білі меблі користуються популярністю серед домовласників за їх здатність забезпечити чистоту і елегантність будь-якого домашнього дизайну інтер'єру. На жаль, білий колір є одним з кольорів, які найважче зберігаються в початковому стані. Якщо у вас є діти або домашні тварини в вашому домі, то труднощі зі збереженням меблів в чистоті множаться. Хімічні очисники, які ви використовуєте на меблях, будуть залежати від типу матеріалу, з якого виготовлений диван, але є кілька основних методів очищення, які ви можете використовувати для очищення вашого білого декору.

          Перш за все, для вас обов'язковим буде чистити ваші білі меблі щотижня, щоб запобігти забрудненню меблів і навколишнього середовища від бруду і сміття. Почніть з пилососа щотижня. Якщо у вас є домашні тварини, вам буде корисно купити валик з липкою стрічкою, щоб запобігти накопиченню шерсті. Білі дерев'яні або пластикові меблі можуть бути ретельно очищені зволоженим рушником.

       Будь-які прості плями на білих меблях повинні бути негайно змиті чистим рушником, а чисту тканину, змочену холодною водою, слід негайно нанести на пляму. Вина і кавові плями повинні бути негайно оброблені пастою, яку можна виготовити з харчової соди і води. Мастила і плями  можна обробити припаркою, виготовленою з кукурудзяного крохмалю. Очищувач слід залишити на місці протягом приблизно 15 хвилин, а потім уражену ділянку очистити чистою холодною водою.

        Засіб, який ви можете приготувати самостійно для щоденного очищення ваших меблів, складається зі склянки м'якого миючого засобу і чашки води. Суміш слід збивати, поки вона не стане пінистої. Пасту слід наносити на меблі в двофазних секціях. Її дозволено тримати протягом десяти хвилин, а потім її слід очистити чистою вологою ганчіркою. Меблі повинні бути повністю висушені до того, як вони будуть очищені пилососом або до того, як ви на них сядете.
Ваша білі меблі повинні  ретельно очищатися приблизно кожні чотири-шість місяців. Під час цих сеансів глибокого очищення ви повинні використовувати хімічні засоби для чищення, які підходять для типів матеріалів, використовуваних при виготовленні ваших білих меблів. Подібним же чином паровий очищувач може використовуватися для чищення білих меблів раз на місяць або близько того.
 

Коментарі