0
0
0

Ідеї декорування спальні в День Святого Валентина

Ідеї декорування спальні в День Святого Валентина

Кращі ідеї декорування спальні в День Святого Валентина: тільки краще для коханих!

Все ще відчуваєте наслідки святкового сезону, який вже зовсім позаду? Ностальгія за святковим настроєм і чудовими вечерями, які пройшли з ними? Не турбуйтеся, оскільки січневі свята вже позаду, а ми всі з нетерпінням чекаємо найпрекраснішою лютневої ночі, яка так чи інакше змушує всю планету стати романтиками. Ось так: любов знову в повітрі, а День Святого Валентина всього в тижні від нас. З огляду на це, здорово почати підготовку до романтичної ночі негайно. Так, забронювати столик в затишному ресторані, безумовно, - одне з головних справ, але підготувати свою спальню - це те, що ви не можете пропустити! На привеликий  жаль, у більшості людей зовсім немає часу для святкування Деня Святого Валентина, якщо він випадає на середину робочого тижня. Ми схильні переносити свято на вихідні, і іноді це дійсно виправдано. Але ви все ж повинні придумати щось особливе до 14 лютого, щоб надати спальні чарівної романтичної атмосфери. У цій публікації знайдеться щось для кожного - від стилів, тем і квітів для декору та ідей.

 


Придумайте самі ідеї для незабутньої романтичної і ніжної спальні

Почнемо наш креативний підхід з найпростіших ідей, які обіцяють миттєво освіжити спальню - вироби ручної роботи, які завжди викликають посмішку на нашому обличчі. Червоний - це той колір, який ви просто не можете ігнорувати в цей день, а серце в палаючому червоному кольорі на тлі білої спальні створює безліч візуальних ефектів. Можливо, створення такого серця своїми руками займає набагато більше часу, але з роками його можна використовувати багато разів. У той же час легкі повітряні кульки з поцілунками у вигляді губ, прості саморобні свічки, зроблені з дерев'яних колод, займають не багато часу для виготовлення. Будь то милі свічки, ніжні вінки, райдужні букети - все є доповненням  в сучасній спальні.

 

А тепер про стіни

Фото в рамці, декоративні предмети, які можна виготовити своїми руками, і неймовірні акцентовані стіни, на яких різноманітні предмети висловлюють вашу любов, дозволять вам святкувати День закоханих в особливому настрої, а не в постійній буденності. Пропонуємо дизайн  квітки в ізголів"ї ліжка - ідею, яку радимо неодмінно спробувати, оскільки виглядає вона просто шикарно, дуже багато і підходить для будь-якої сучасної спальні просто ідеально. Також можна доповнити декорування декількома послідовними вогнями і балдахіном над ліжком для ще більш романтичної спальні.

 

Тема вашого декору

Приголомшлива спальня з оригінальним декором до Дня закоханих впишеться в будь-який стиль вашого будинку, будь то скандинавський, класичний, еклектичний, сучасний, середземноморський, мінімалістичний з правильною ідеєю або лофт з персоналізованими аксесуарами, створити особливу обстановку для романтичного вечора дуже просто. Звичайно, такі стилі, як середземноморський і еклетичний дають більше можливостей поекспериментувати з точки зору кольору і контрасту, але головне - це смак людини, з якою ви збираєтеся жити в цій кімнаті.

 


Коментарі