0
0
0

Комоди дитячі

Комоди дитячі

Найпопулярніші міні-шафи - комоди дитячі

Як відомо, дитячі кімнати в основному невеликі, а розмістити в них потрібно дуже багато. Будь-якій дитині необхідна велика кількість речей, памперси, різні засоби гігієни. Як розмістити все в дитячій і при цьому не відняти у дитини ігровий простір? Тут на допомогу приходять комоди дитячі!

Можна купити шафу, але вона і місця багато займе, і це не особливо зручно. А ось якщо вибрати в магазині дитячий комод, то і вільний простір збережеться, і поміститься все необхідне, та й до всього того - ціна буде значно приємніша.

На цю тему можна міркувати довго, але відгуки молодих матусь підтверджують, що більш підходящого предмету для зберігання речей в дитячій і бути не може. Все найнеобхідніше завжди знаходиться під рукою і акуратно складено у місткі шухляди.


Комоди для дитячої кімнати: 5 ідей щодо вибору

Для того, щоб дитина з задоволенням складала туди свій одяг, на думку психологів, комод для дитячої кімнати повинен бути:

  1. Цікавого дизайну, з елементами яскравих вставок або намальованих мультяшних персонажів. Прекрасно з цією функцією справляється фотодрук, який з часом можна відклеїти з поверхні.
  2. Конструкція не повинна бути високою, верхній ящик не повинен бути вище рівня очей дитини.
  3. Поверхня меблів повинна бути гладкою.
  4. Ящики комоду просто зобов'язані відкриватися легко, щоб малюк не докладав до відкриття дверцят великих зусиль.
  5. Розташування таких меблів не може перебувати далеко від ліжка дитини, щоб дитині не доводилося йти через всю кімнату для того, щоб взяти або покласти туди свою річ.


Купити комоди в дитячу в Києві не складе ніяких труднощів!

В даному випадку ми говоримо про те, щоб купити комод в дитячу недорого і в хорошій якості, так як саме якість меблів і екологічність матеріалів визначає можливість придбання такого «помічника» в кімнату малюка. Зовнішній вигляд - також дуже важливий фактор правильного вибору.

Ви можете відвідати каталог в нашому магазині, вибравши категорію «Комоди дитячі», і вибрати відповідний варіант з безлічі стильних та якісних рішень. Сам процес замовлення не займе багато часу, так як потрібно лише вибрати продукт, а деталі щодо заповнення форми замовлення залиште нашим менеджерів, які передзвонять Вам і уточнять всі можливі нюанси по оплаті і доставці.

Кімната малюка повинна бути яскравою та світлою, тоді дитина добре розвивається та із задоволенням у ній бавиться, а дитячі комоди стануть незамінними помічниками як діткам, так і батькам! Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!