Так Ні

+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Основні характеристки

Колір:

Висота (см):

Матеріал:

Ширина(см):

Глибина(см):

Тумби дитячі
Выводить :
free_shipping Ящичный блок ЯБ-03

Ящичный блок ЯБ-03

2556грн 2556грн

free_shipping Тумба AERO WHITE

Тумба AERO WHITE

391грн 326грн

free_shipping Тумба ACADEMICA KOM1D1S

Тумба ACADEMICA KOM1D1S

1283грн 1283грн

free_shipping Тумба AERO FLOWER

Тумба AERO FLOWER

432грн 360грн

free_shipping Ящик для игрушек "М + Д"

Ящик для игрушек "М + Д"

1650грн 1650грн

free_shipping Тумба AERO GUITAR

Тумба AERO GUITAR

432грн 360грн

free_shipping Сундук Алекс

Сундук Алекс

946грн 653грн

free_shipping Тумба AERO PARIS

Тумба AERO PARIS

432грн 360грн

free_shipping Тумба AERO SPACE

Тумба AERO SPACE

432грн 360грн

free_shipping Тумба AERO OPEN

Тумба AERO OPEN

307грн 256грн

free_shipping Тумба AERO PANDA

Тумба AERO PANDA

432грн 360грн

free_shipping Ящик для игрушек «Kiddy» №3

Ящик для игрушек «Kiddy» №3

1780грн 1780грн

Top sales

Тумби дитячі

Тумби дитячі від кращих виробників!

Кожен дбайливий батько бажає створити для свого чада найкомфортніші умови. Якісне харчування, красиві іграшки, зручна і барвиста меблі, з якої саме тумби дитячі грають одну з головних ролей. І це далеко не все, на що готові батьки заради свого «скарби».

Що стосується меблів в кімнату для дитини, вибирається вона особливо ретельно. У кожній кімнаті малюка і підлітка неодмінно повинні бути дитячі тумби, такі зручні, яскраві і функціональні ... У них зберігають все те, що зазвичай швидко розкидається по кімнаті, а потім довго збирається: олівці, фломастери, книжки та іграшки.

Зазвичай такі меблеві конструкції стриманих розмірів, але є і місткі екземпляри. Ось туди-то і поміститься певна одяг, яка завжди повинна бути під рукою. Дуже часто місцями їх розміщення є простір біля ліжка або ігрової зони, в залежності від того, що саме буде зберігається в цьому зручному «будиночку».

Малюк повинен відчувати себе затишно в своїй кімнаті, і любити все, що в ній знаходиться. Яскравий і цікавий дизайн тумби в дитячу обов'язково сподобається маленькій людині, і він із задоволенням буде складати туди свої іграшки. Мамі і татові буде легше впорається з безладом, а сам малюк буде виробляти навички дисципліни і вчиться складати свої речі по місцях.


Купити дитячі тумби можна легко та вигідно!

Дуже багато якісних тумб за вигідними цінами Ви завжди зможете вибрати в нашому магазині. Ми підкажемо Вам, на що варто звернути увагу, щоб купити дитячі тумби вигідно, і познайомимо з нашим професійним сервісом.

  • По-перше, тумби в дитячу кімнату обов'язково повинні бути виготовлені з сертифікованих матеріалів з урахуванням екологічності.
  • Також, такі вироби повинні бути максимально місткі, наскільки тільки дозволяє їм розмір. Тоді все те, що зайве і завжди не має свого місця, буде мати свою парковку або «нічліг».
  • Звичайно ж, дизайн конструкцій просто зобов'язаний подобається дитині, тоді і іграшки будуть на своїх місцях. В іншому випадку привчити маленького до порядку буде вкрай складно.
  • Ящики повинні відкриватися без проблем, щоб не довелося докладати до цього великих зусиль, інакше це незабаром може набриднути юному поколінню.
  • Підходити до інтер'єру кімнати.

Просто і швидко Ви зможете купити тумбу для дитячої Київ в каталозі дитячих меблів у нас на сайті. Ми завжди готові зробити процес покупки максимально комфортним, пропонуючи в тому числі всілякі знижки та проводячи акції. Бажаємо Вам приємних покупок, а малюкові багато радості!