+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Тумби дитячі

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Колір:

Висота (см):

Ширина(см):

Тумби дитячі
Выводить :
Ящичный блок ЯБ-03

Ящичный блок ЯБ-03

2556грн 2556грн

Тумба AERO WHITE

Тумба AERO WHITE

391грн

Тумба ACADEMICA KOM1D1S

Тумба ACADEMICA KOM1D1S

1283грн 1283грн

Тумба AERO FLOWER

Тумба AERO FLOWER

432грн

Тумба AERO PARIS

Тумба AERO PARIS

432грн

Тумба AERO GUITAR

Тумба AERO GUITAR

432грн

Тумба AERO OPEN

Тумба AERO OPEN

307грн

Сундук Алекс

Сундук Алекс

946грн

Ящик для игрушек "М + Д"

Ящик для игрушек "М + Д"

1650грн 1650грн

Тумба AERO SPACE

Тумба AERO SPACE

432грн

Тумба AERO PANDA

Тумба AERO PANDA

432грн

Тумби дитячі

Тумби дитячі від кращих виробників!

Кожен дбайливий батько бажає створити для свого чада найкомфортніші умови. Якісне харчування, красиві іграшки, зручна і барвиста меблі, з якої саме тумби дитячі грають одну з головних ролей. І це далеко не все, на що готові батьки заради свого «скарби».

Що стосується меблів в кімнату для дитини, вибирається вона особливо ретельно. У кожній кімнаті малюка і підлітка неодмінно повинні бути дитячі тумби, такі зручні, яскраві і функціональні ... У них зберігають все те, що зазвичай швидко розкидається по кімнаті, а потім довго збирається: олівці, фломастери, книжки та іграшки.

Зазвичай такі меблеві конструкції стриманих розмірів, але є і місткі екземпляри. Ось туди-то і поміститься певна одяг, яка завжди повинна бути під рукою. Дуже часто місцями їх розміщення є простір біля ліжка або ігрової зони, в залежності від того, що саме буде зберігається в цьому зручному «будиночку».

Малюк повинен відчувати себе затишно в своїй кімнаті, і любити все, що в ній знаходиться. Яскравий і цікавий дизайн тумби в дитячу обов'язково сподобається маленькій людині, і він із задоволенням буде складати туди свої іграшки. Мамі і татові буде легше впорається з безладом, а сам малюк буде виробляти навички дисципліни і вчиться складати свої речі по місцях.


Купити дитячі тумби можна легко та вигідно!

Дуже багато якісних тумб за вигідними цінами Ви завжди зможете вибрати в нашому магазині. Ми підкажемо Вам, на що варто звернути увагу, щоб купити дитячі тумби вигідно, і познайомимо з нашим професійним сервісом.

  • По-перше, тумби в дитячу кімнату обов'язково повинні бути виготовлені з сертифікованих матеріалів з урахуванням екологічності.
  • Також, такі вироби повинні бути максимально місткі, наскільки тільки дозволяє їм розмір. Тоді все те, що зайве і завжди не має свого місця, буде мати свою парковку або «нічліг».
  • Звичайно ж, дизайн конструкцій просто зобов'язаний подобається дитині, тоді і іграшки будуть на своїх місцях. В іншому випадку привчити маленького до порядку буде вкрай складно.
  • Ящики повинні відкриватися без проблем, щоб не довелося докладати до цього великих зусиль, інакше це незабаром може набриднути юному поколінню.
  • Підходити до інтер'єру кімнати.

Просто і швидко Ви зможете купити тумбу для дитячої Київ в каталозі дитячих меблів у нас на сайті. Ми завжди готові зробити процес покупки максимально комфортним, пропонуючи в тому числі всілякі знижки та проводячи акції. Бажаємо Вам приємних покупок, а малюкові багато радості!