+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Дитячі ліжка-горища

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Виробник:

Висота (см):

Ширина(см):

Дитячі ліжка-горища
Выводить :
Ліжко дитяче Flo

Ліжко дитяче Flo

7229грн 6885грн

Ліжко дитяче Neo Plus

Ліжко дитяче Neo Plus

6135грн 5843грн

Ліжко дитяче Neo

Ліжко дитяче Neo

5796грн 5520грн

Ліжко дитяче Emi

Ліжко дитяче Emi

7143грн 6803грн

Дитячі ліжка-горища

Що потрібно знати про дитячі  ліжка-горища?

У наш час функціональність ліжок стала значно ширша. Якщо колись на ліжках тільки спали, то зараз дані меблі для дитячої володіють ще і функцією майданчиків для ігор, і часто робочою зоною. Приміром, все частіше ми зупиняємо свій вибір на компактних двоярусних ліжках і ліжках-горищах в дитячу. Такий вибір обумовлений тим, що це максимально економить простір, тим самим залишаючи місце для інших меблів в дитячу кімнату, наприклад, шафи і комода.

Чим же так унікальні ліжка-горища? У першу чергу, ця конструкція має два яруси. На верхньому поверсі розташовується комфортне односпальне дитяче ліжко, а внизу розміщена повноцінна робоча зона для занять малюка, з письмовим столом, всілякими шафками і поличками для зберігання аксесуарів. Яскрава і барвиста, з балдахінами і без, таке ліжечко стане не тільки окрасою дитячої кімнати, але і воістину вигідним функціональним рішенням, яке максимально економить простір.

Дітки дуже люблять споруди подібного типу, оскільки для них це не просто односпальне ліжко в дитячу, а цілий світ, де можна відпочивати, гратися, читати і навіть складати свої речі. Важливо відзначити, що купити ліжко-горище недорого можна на сторінках нашого сайту. Співпрацюючи з брендовими виробниками, ми надаємо вибір ліжок в дитячу тільки з екологічно чистих матеріалів прекрасної якості і сучасного дизайну.

За три роки діяльності, ми зарекомендували себе як відмінна професійна команда. Кожен клієнт для нас особливий, і ми намагаємося знайти саме вигідне рішення для того, щоб створити максимально комфортні умови для кожного відвідувача і покупця. У лічені дні ми доставляємо замовлені меблі до під'їзду, а наша служба монтажу складе меблі швидко і якісно.

Здивуйте Вашу дитину. Подаруйте їй барвисте і якісне ліжко-горище в дитячу кімнату!