+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Ліжка для новонароджених

Фільтр товарів

Ціна:

грн
Ліжка для новонароджених
Выводить :

Ліжка для новонароджених

Світ маленьких людей - дитячі кімнати

Малюк тільки народився, але вже розуміє, що дитяча кімната - це його власний світ і він в ній господар. І кожен з нас, батьків, повинен розуміти, що маленький чоловічок хоче отримувати задоволення від проводження часу у своєму дитячої світі. Завдяки максимально комфортною дитячих меблів, представленої в наших каталогах, Ви зможете оформити дитячу для малюка максимально затишно і створити всі необхідні умови для повноцінного росту і розвитку дитини.

Відмінні якісні ліжка для дитячої кімнати як українських, так і Польських виробників порадують батьків сучасним дизайном, екологічно чистими матеріалами і прекрасним сертифікованим якістю. Яскраві і барвисті, дитячі ліжка купити недорого і швидко можна, скориставшись пропозиціями нашого інтернет-магазину.

Ліжка з регульованим дном і високими бортами стануть «будиночком на ніч» для малюка від народження і до двох років. Від трьох років дитини можна укладати спати на зручній одномісній ліжка з ортопедичним матрацом. Після п'яти років діткам можна запропонувати двох'ярусне ліжко або ліжко-горище. У такому випадку звільняється робоча зона для шкільних занять.

Окреме місце в житті дитини може зайняти ліжко-трансформер. Фотографії та відео Ви зможете переглянути на сайті у відповідному розділі. Ми раді, що Ви знайшли можливість відвідати сторінки нашого магазину. Приємного Вам подорожі в світі дитячих казок і бажань!