Так Ні

+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Виробник:

Ліжка-горища
Выводить :
free_shipping Ліжко дитяче Flo

Ліжко дитяче Flo

7229грн 6885грн

free_shipping Ліжко дитяче Neo Plus

Ліжко дитяче Neo Plus

6135грн 5843грн

free_shipping Ліжко дитяче Neo

Ліжко дитяче Neo

5796грн 5520грн

free_shipping Ліжко дитяче Emi

Ліжко дитяче Emi

7143грн 6803грн

Top sales

Ліжка-горища

Що потрібно знати про ліжка-горища?

У наш час функціональність ліжок стала значно ширша. Якщо колись на ліжках тільки спали, то зараз дані меблі для дитячої володіють ще і функцією майданчиків для ігор, і часто робочою зоною. Приміром, все частіше ми зупиняємо свій вибір на компактних двоярусних ліжках і ліжках-горищах в дитячу. Такий вибір обумовлений тим, що це максимально економить простір, тим самим залишаючи місце для інших меблів в дитячу кімнату, наприклад, шафи і комода.

Чим же так унікальні ліжка-горища? У першу чергу, ця конструкція має два яруси. На верхньому поверсі розташовується комфортне односпальне дитяче ліжко, а внизу розміщена повноцінна робоча зона для занять малюка, з письмовим столом, всілякими шафками і поличками для зберігання аксесуарів. Яскрава і барвиста, з балдахінами і без, таке ліжечко стане не тільки окрасою дитячої кімнати, але і воістину вигідним функціональним рішенням, яке максимально економить простір.

Дітки дуже люблять споруди подібного типу, оскільки для них це не просто односпальне ліжко в дитячу, а цілий світ, де можна відпочивати, гратися, читати і навіть складати свої речі. Важливо відзначити, що купити ліжко-горище недорого можна на сторінках нашого сайту. Співпрацюючи з брендовими виробниками, ми надаємо вибір ліжок в дитячу тільки з екологічно чистих матеріалів прекрасної якості і сучасного дизайну.

За три роки діяльності, ми зарекомендували себе як відмінна професійна команда. Кожен клієнт для нас особливий, і ми намагаємося знайти саме вигідне рішення для того, щоб створити максимально комфортні умови для кожного відвідувача і покупця. У лічені дні ми доставляємо замовлені меблі до під'їзду, а наша служба монтажу складе меблі швидко і якісно.

Здивуйте Вашу дитину. Подаруйте їй барвисте і якісне ліжко-горище в дитячу кімнату!