+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Виробник:

Ліжка-стінки
Выводить :
Top sales

Ліжка-стінки

Навіщо захаращувати дитячі кімнати, якщо є ліжка-стінки?

Сучасні меблі для дитячої кімнати характеризуються неймовірно компактними конструкціями, основними фішками яких є можливість трансформуватися з одного елемента меблів в інший. Наприклад, такими меблями є ліжко-тумба або ж ліжко-стінка.

Основною перевагою таких меблів є, звичайно ж, їх можливість трансформації, де з візуально звичайної стінки або шафи виходить повноцінне спальне місце, або навіть два. Дитячі ліжка-стінки дуже зручні у використанні, так як одним рухом руки, за допомогою висувного механізму, формується односпальне дитяче ліжко. Знімається питання про постійне застилання таких меблів в дитячу постільною білизною, так як все ліжко фіксується спеціальними ременями, які зберігають його в акуратному заправленому стані.

Такі ліжка-стінки для дитячої стилістично дуже цікаві, і кожній дитині буде подобатися спати на такій оригінальній конструкції. Яскраві, виконані в сучасних дизайнерських рішеннях з екологічно-чистих матеріалів, вони максимально ергономічні і займають мінімум місця. Купити ліжко-стінку недорого просто необхідно, так як малюк отримує відразу кілька потрібних елементів меблів для дитячої: містку шафу, різні полички і стелажі, письмовий стіл і, безперечно, зручне одномісне ліжко з ортопедичним матрацом.

Якісні ліжка-стінки Київ, як і інші міста, може купити в інтернет-магазині меблів «Один Дома», де представлені зразки тільки сертифікованих меблів від кращих виробників України і закордону. Такі меблі для дитячої недорого можна замовити на нашому сайті, і в лічені дні Ви зможете чекати їх біля під'їзду абсолютно безкоштовно!

Така покупка не тільки звільнить максимум вільного простору, але і стане дуже вигідним функціональним рішенням навіть для самих невеликих кімнат. І діти, і батьки обов'язково будуть задоволені!