+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Ліжечка для немовлят

Фільтр товарів

Виробник:

Ліжечка для немовлят
Выводить :

Ліжечка для немовлят

Дитячі ліжечка Україна - вибираємо правильно!

До новонародженого малюка батьки ставляться з величезною особливою турботою. Ще перед його народженням багато майбутніх матусь й татусів купують все необхідне: пеленальний комод, коляску, іграшки-брязкальця, і, звичайно ж, ліжечко для новонароджених. Саме останнє є найважливішим елементом життя улюбленого маля.

То яку ж модель вибрати? Як не помилитися? Ми знаємо, що вибір інвентарю для крихіток в меблевих салонах дуже обмежений. На допомогу в таких випадках приходять інтернет-магазини меблів, адже тут «торгові площі» нескінченні, і продукцію можна отримати з доставкою в лічені дні. В інтернет-магазині меблів «Один Дома» дитячі ліжечка Україна може купити недорого і швидко, вибираючи з відмінного асортименту якісних екологічно чистих меблів.

ВАЖЛИВО: під час сну новонароджений малюк засвоює всю отриману ззовні інформацію, тому вкрай важливим є створення затишної і спокійної атмосфери і зручність самого ложа. Отже, чи потрібні у ліжечка колеса? Чи обов'язковий вбудований ящик? Якого кольору повинно бути ліжечко для немовлят? Чи може воно бути не з дерева? Давайте розбиратися!

 • Обов'язково, незалежно від виду, в даних меблів для дитячої повинні бути відсутніми гострі кути і ненадійні засувки.
 • Педіатри вже давно прийшли до висновку, що хорошою альтернативою дерев'яному дитячому ліжку є металеве, деталі якого не будуть розсихатися і ламатися.
 • Дитячі ліжечка Київ та інші міста України можуть вибрати також, виконані з деревної плити, але тільки в тому випадку, якщо матеріал є екологічно чистим, а якість підтверджено сертифікатом.
 • Дерев'яні ліжечка для малюків не повинні бути покриті лаковими матеріалами або фарбою, хоча б в тих місцях, де чадо може їх кусати, а це, як показує практика, неминуче). У таких місцях повинні бути присутніми спеціальні накладки для тих, у кого ріжуться зубки.
 • Для забезпечення гарної вентиляції, боковинки бажано вибирати з перилами, але не особливо частими (7-8 см), щоб уникнути застрягання ніжок і головки між ними.
 • Зручною для батьків буде наявність знімною передньої стінки, так як ця функція дозволить ліжечко малюка щільно підсунути до дорослого ліжка, і тим самим контролювати нічне життя крихітки.
 • Ліжечка дитячі купити недорого, і «на виріст», також можливо. Слід зупинити свій вибір на дворівневому дні даних меблів для дитячої, і коли малюк лише з'явився на світ, батьки укладають його на високий рівень, а коли дитинка дорослішає, рівень спального місця можна знизити.

Наш інтернет-магазин надає широкий вибір високоякісних дитячих ліжечок в Україні, пропонуючи продукцію також польських та італійських брендів. У нас дитячі ліжечка Україна зможе вибрати такі:

 • Ліжечка-колиски
 • Ліжечка-люльки прикріпні
 • Ліжечка-трансформери
 • Різноманітні за кольором і дизайном металеві та дерев'яні ліжечка для немовлят!

Радісних Вам емоцій, а Вашому малюку - приємного і спокійного сну!