0
0
0

Шафа пенал в дитячу

Шафа пенал в дитячу

Пенали в дитячу – і все по своїм місцям!

Набрид безлад? Треба вирішити проблему розташування речей, а кімната невелика? Потрібно і місце заощадити, і знайти місце для зберігання? І скільки б Ви не думали над такими глобальними речами, навряд чи в голову може прийти більш геніальна ідея, ніж придбати пенал в дитячу кімнату для малюка. Ці супер-компактні шафки економлять простір, а по місткості не поступаються великим комодним частинам.

Дітки постійно розкидають речі, і це факт. Але якщо полички закриті, як в пеналі, тоді доступ обмежений, і займатися прибиранням можна буде не так часто. Плюс матусі завжди мають під рукою все необхідне для дитини, якого віку вона б не була. Речі розсортовані і розкладені по поличках, і їх завжди можна без зусиль знайти.

Таким чином, купуючи пенал  для дитини, можна вбити відразу двох зайців: забезпечити речам та іграшкам надійне сховище, і звичайно ж заощадити простір. Яскравий та барвистий пенал в дитячу не тільки прикрасить кімнату малюка, але послужить прекрасним доповненням до загального інтер'єру кімнати. Дитина із задоволенням буде складати в нього свої речі.

Можна купити пенал для дитячої з натурального дерева. Класичні моделі можуть і не здивувати малюка, але зате з часом цей елемент меблів прекрасно впишеться в стилістику будь-якої іншої кімнати, що додає практичності та довговічності. Але навіть серед дерев'яних моделей в інтернет-магазині «Один Дома» можна без зусиль знайти кокетливі, стильні і модні моделі меблів для дитини.

Дверцята пеналів можуть бути виготовлені з дерева, міцного скла або екологічно чистих плит. Розмаїття колірних і дизайнерських рішень просто не перестає дивувати! Адже сьогодні всім потрібно купити якісні і недорогі меблі.

Величезна кількість брендів, представлених на наших сторінках, дозволяють заповнити Ваш будинок першокласними меблями на довгі роки.

 

Як купити пенал в дитячу кімнату: 5 порад щодо вибору

Звичайно ж, перед тим як купити пенал в дитячу, слід знати особливості меблів і враховувати наступні моменти:

  1. Зупиняємо вибір тільки на сертифікованій продукції з екологічних матеріалів, інакше це може нашкодити дитині
  2. Відразу відмітаємо в сторону навісні конструкції, так як дітки дуже рухливі і не завжди те, що висить на стіні, зможе витримати вагу малюка, але ж вони так люблять лазити по поличках, шафках і не тільки...
  3. Безумовно для маленьких слід уникати покупки пеналів зі склом вітринного плану, так як яким би не було міцним склом, але найчастіше це все ж-таки матеріал, який можна розбити.
  4. По можливості пенал для дитячої кімнати повинен бути без ручок, а якщо вони все-таки присутні, то їх форма зобов'язана бути заокругленою без гострих кутів
  5. Конструкція повинна стійко стояти на підлозі, і по можливості мати ззаду кріплення для надійного встановлення системи прямо до стіни.

 

Купити пенали в дитячу Київ і вся Україна зможе дешевше і у високій якості в сучасних каталогах наших партнерів, представлених на сторінках нашого інтернет-магазину. Завжди будемо раді бачити Вас!