+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Шафи-купе для дитячої

Фільтр товарів
Шафи-купе для дитячої
Выводить :
Top sales

Шафи-купе для дитячої

Як вибрати шафу-купе в дитячу?

Звичайно ж, шафа-купе в дитячу - це відмінне рішення за відсутності просторого приміщення або кімнат з нестандартним плануванням. Такі меблі в дитячу не займають багато місця, але при цьому виглядають справді сучасно і є досить місткими. Саме це дозволяє їм максимально економити простір в кімнаті і розмістити в собі масу одягу, іграшок і всього іншого.

Шафа-купе - це унікальна конструкція з різних матеріалів, але якщо ми говоримо про дитячі кімнати, перевага повинна бути на боці екологічно чистих матеріалів. Саме тоді Ваша дитина буде захищена від алергічних реакцій, викликаних складовими неякісних корпусних меблів.

Ми зробили все, щоб Ви відчували себе комфортно і зручно! Величезний вибір сертифікованої продукції, швидка доставка по Україні, гарантія якості та професійна збірка ... Все це для наших покупців. Але, враховуючи інтереси клієнтів, також надається гнучка система знижок, яка дозволяє купити шафу-купе в дитячу недорого.

Величезні переваги при мінімальних розмірах - це, безперечно, про шафу-купе. Коли ми говоримо про те, що могло б сподобатися Вашій дитині - це однозначно яскраві, можливо навіть глянцеві поверхні. Кількість поличок має бути максимальною, а сама конструкція досить міцною. Адже це саме ті функції, на які варто звернути увагу при виборі шафи-купе в дитячу.

Дітки люблять грати, лазити по полицях, розкидати речі і виснути на дверцятах шаф. Тому шафа-купе для дитячої, де дверцята закриваються спеціальним механізмом, позбавлять вас від переживань, так як доступ до полиць для малюка буде закритий. Не рекомендується вибирати шкаф-купе в дитячу з дзеркалом на фасаді або склом. Те, що для дорослих здається необхідним, діткам може бути небезпечно.

Для наповнення всередині шафи важлива максимальна наявність полиць, повинен бути відділ для одягу, ящики для взуття і бажано відділення для головних уборів і шарфиків. Маючи одну таку шафу в дитячій, Вам не потрібно думати про місце для зберігання всіх дитячих речей. Зверніть увагу на сертифіковану продукцію провідних виробників України, Польщі та Італії. Величезний вибір меблів для дитячої Вас не залишить байдужими.

До сучасній і яскравій шафі-купе прекрасно підійде висувна система-трансформер «стінка-ліжко», яка з письмового куточка легко перетворюється в зручне дитяче ліжко в шухлядками. Ми допоможемо Вам з вибором, і малюк обов'язково залишиться задоволеним і активним!