(098) 52 85 353

(073) 52 85 353

(099) 52 85 353

Каталог

Шафи розпашні у дитячу

Фільтр товарів

Ціна:

грн
Шафи розпашні у дитячу
Выводить :
Шкаф 2D Алекс

Шкаф 2D Алекс

3043грн

Шкаф угловой ACADEMICA SZFN2D

Шкаф угловой ACADEMICA SZFN2D

4826грн 4826грн

Шафа IKAR 03

Шафа IKAR 03

4395грн 4395грн

Шафа MONEZ 07

Шафа MONEZ 07

7808грн 7808грн

Шафа MONEZ 05

Шафа MONEZ 05

4423грн 4423грн

Шафа кутовий MONEZ 09

Шафа кутовий MONEZ 09

6716грн 6716грн

Шафа кутова IKAR 04

Шафа кутова IKAR 04

3740грн 3740грн

Шкаф MALCOLM SZF2D2S

Шкаф MALCOLM SZF2D2S

3879грн 3879грн

Шкаф ACADEMICA SZF2D2S

Шкаф ACADEMICA SZF2D2S

3817грн 3817грн

Top sales

Шафи розпашні у дитячу

Шафа в дитячу кімнату очима дитини

Що потрібно нашому малюкові, якщо ми говоримо про меблі в дитячу? При покупці шафи в дитячу багато хто з нас не замислюються, що хоче наша дитина. А адже так важливо врахувати його побажання і смак. Йому обов'язково повинно бути комфортно у світі, який пробуджує до активних ігор і витівок, і ні в якому разі не навіює нудьгу.

Звичайно ж, розпашну (стулкову) шафу в дитячу потрібно купувати, враховуючи вік дитини. Це самий великий, а значить, і найважливіший предмет інтер'єру в дитячій кімнаті. Шафа повинна не тільки візуально привертати увагу маленького чоловічка, але й бути максимально місткою і міцною. Адже малюк скоро стане великою дитиною, і одяг потрібно буде кудись ховати. Для цього і створені місткі стулчасті шафи.

За бажанням, такі меблі можуть бути як двостулкової, так і чотиристулкові. І тільки від того, наскільки Вам дозволяють габарити кімнати, залежить який місткості можна встановити стулкову шафу. Чудово виглядають розпашні шафи з яскравими фасадами. І, якщо Ви плануєте привчити дитину до порядку, потрібно враховувати побажання малюка. Якщо дитина хоче рожеву шафу в квіточку або синю з машинками, значить потрібно купувати. Інакше іграшки і речі так і будуть розкидані, повірте....

А тепер давайте подумаємо вже з позиції батьків. Безперечно, всі дитячі меблі повинні виготовлятися з екологічно чистих матеріалів, інакше це може викликати алергію у юного створіння. У тому числі фурнітура зобов'язана бути високоякісною, а самі меблі безпечними. Хто з нас у дитинстві не використовував дверцята шаф в якості гойдалки? І тому, дбаючи про здоров'я свого чада, меблі для дитячої треба обирати у надійного виробника, який надає лише сертифіковану продукцію, і тим самим дає гарантію якості і несе повну відповідальність.

 

Де купити розпашну шафу недорого?

Безперечно, коли мова йде про покупку корпусних меблів, багато втрачають терпіння. Але це тільки тому, що асортимент у магазинах обмежений, а ціни зашкалюють. Ніколи не замислювалися, чому? А все дуже просто: доставка, оренда, сервіс, зарплата продавцям та іншому персоналу. Ось і націнка до плюс 50% від реальної вартості меблів. Але на щастя, інтернет-ресурси в наш час дають можливість придбати продукцію без урахування усього переліченого вище.

Покупцеві потрібно тільки вибрати вподобану модель, а купити меблі для дитячої недорого можна в нашому інтернет-магазині. Вартість продукції завжди мінімальна, а сервіс - якісний. Тому, якщо Ви вибрали модель розпашної шафи в дитячу або інші меблі, ми доставимо Вам продукцію у будь-який куточок України безкоштовно! А якщо потрібна допомога в складанні – наші фахівці до Ваших послуг!

Вдалою і приємної покупки!