0
0
0

Стелажі в дитячу

Стелажі в дитячу

Стелажі в дитячу – все по поличках!

Не розумію, навіщо мама все розставляє по полицях? А мені потім ходити, і по місцях розкидати!»... Щось нагадує? Звичайно, Вашого малюка!) І так день у день: матусі по місцях складають, а чада роблять «свій» порядок. Ось і виходить, що цілий день йде на те, щоб робити те, що малюки вважають абсолютно непотрібним заняттям.

Кожен батько намагається привчити дитину до порядку, а вони, в свою чергу, нас до взбалмошному безладу. І чия візьме – не ясно, але боротьба йде жорстка. І розумні батьки намагаються знайти компроміс на взаємовигідних умовах. Погодяться навіть психологи, що красиві і яскраві дитячі стелажі для улюблених речей та іграшок створять прекрасний простір для улюблених ляльок, машинок і плюшевих ведмедів. Розставляючи все це з малюком по поличках кожен день, неодмінно ситуація налагодиться, а маленький чоловічок буде знати, що у кожної іграшки є своє місце.

Стелаж в дитячу кімнату необхідний дитині вже з перших місяців життя. Спочатку на ньому чудово розміщаються всі памперси, пелюшки і одяг, а потім на їх місце приходять іграшки, книжки та розвиваючі ігри. І для фізичного розвитку малюка стелаж теж не стане зайвим. Нижні полички завжди будуть доступні дитині, а от до середнього ярусу необхідно буде дістати, і докласти до цього немало зусиль і винахідливості.

Саме тому стелаж для дітей слід вибирати стійким і з якісного матеріалу. В конструкції немає місця для гострих кутів і виступаючих поверхонь, а ящики повинні бути з гладкими ручками. Цікавим варіантом меблів в дитячу є стелаж з квадратних обшитих коробок, з яких можна створити цікаві конструкції самостійно, а за бажанням навіть підвісити на стіну. Дітям дуже подобаються стелажі для іграшок у вигляді будиночка, де у дівчаток "грають" Барбі або Братз, а у хлопчиків «сплять» машинки. Тому і прибирання в такий будиночок можна обіграти, як цілу захопливу історію з життя улюблених іграшок.

Якісні і красиві дитячі меблі прослужать довго і принесуть масу позитивних вражень!