(098) 52 85 353

(073) 52 85 353

(099) 52 85 353

Каталог

Парти

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Висота (см):

Ширина(см):

Парти
Выводить :
Top sales

Парти

Купити дитячу парту - легко!

Час проходить дуже швидко і настає момент, коли потрібно створити куточок для Вашої дитини, де він буде малювати, збирати мозаїку, займатися творчістю. У дітей вже з раннього віку формується звичка до самостійної організації часу для відпочинку і занять, а завдання батьків полягає в тому, щоб допомагати і підтримувати своє чадо. Тому батькам необхідно подумати щодо того, щоб купити дитячу парту своїй дитині починаючи з 3-4 річного віку, тому, що це його перше робоче місце.

Магазин "Один Дома" пропонує Вашій увазі дитячі парти, які виробляються з екологічно чистого та безпечного матеріалу, що є гарантом того, що самопочуття Вашого малюка під надійним захистом. Стільниці парт не мають гострих кутів.

При цьому дитяча парта повинна бути цікавою, інакше дитині швидко набридне сидіти за нудною партою. Наш інтернет-магазин пропонує Вам купити парту різних кольорів.

Парта дитяча є місцем, де малюк займається творчістю, пише і багато іншого. Всі ці види діяльності займають велику кількість часу, тому необхідно, щоб меблі були максимально комфортними.

Батьки можуть купити дитячі парти  які можна регулювати по висоті, як самого столу, так і стільчика. Це зручно, тому що дитина росте, а разом з ним повинна зростати і парта, а також це заощадить ваші гроші.

Перед тим як купити парти дитячі, вам потрібно вирішити питання з освітленням в кімнаті, щоб світло завжди падало на альбом або зошит обов'язково зліва. Привчайте вашого малюка правильно сидіти за партою.

Всі батьки зобов'язані знати про те, яку важливу роль відіграють правильно підібрані меблі для розвитку малюка. Після того, як ви купите парту, вам необхідно її налаштувати під зріст дитини, щоб не з'явилося викривлення хребта. З часом, коли малюк підростає, потрібно трансформувати її разом із ним.

Величезне значення для постави має кут нахилу стільниці дитячої парти. Саме цей нахил дає оптимальне ергономічне положення для розвантаження шийного відділу і хребта в цілому.

 

Якісна парта дитяча - запорука правильної постави Вашого малюка!

Якісні парти дитячі - це:

1.Екологічний матеріал, без використання хімічних речовин, домі шків, фарб та лаків

2.Регульована по висоті конструкція, з урахуванням того, що дитина швидко росте

3.Регульований кут нахилу у стільниці

4.У середині - пенал або окреме місце для ручок, щоб не скочувалися

5.Поверхня стільниці повинна бути матовою, щоб не відбивалися сонячні промені

6.Конструкція повинна бути стійкою

7.До парти дитячої потрібен регульований по висоті стільчик

З огляду на всі нюанси при виборі дитячої парти, Ви зможете убезпечити початківця школяра від шкідливих випарів, неправильної постави та проблем із зором. Іноді ми не замислюємося, наскільки важливими бувають деталі. В даному випадку саме до деталей при виборі парти нам слід прислухатися в першу чергу.

У магазині меблів «Один Дома» ми приготували для Вас прекрасні пропозиції меблів для школярів. Екологічні, стильні та ергономічні, вони будуть радувати прекрасною якістю і симпатичним дизайном. Як показує практика, якщо парта дитяча припала дитині до смаку, то і займатися на ній вона буде з більшим  задоволенням. А купити дитячу парту за вигідною ціною, враховуючи також безкоштовну доставку, Ви можете у нас. Заходьте, ми будемо раді Вам!