+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Тумби для вітальні

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Висота (см):

Ширина(см):

Тумби для вітальні
Выводить :

Тумби для вітальні

Чому тумби у вітальню і спальню – дуже вигідне рішення?

Все дуже просто! Тумби – це практично і стильно. Дуже часто цей маленький елемент інтер'єру створює завершене стилістичне наповнення кімнати. Але для того, щоб зрозуміти, що саме Ви хочете бачити у вітальні, дитячій або спальні, давайте трохи пофантазуємо!..

Наприклад, велику частину часу Ви проводите у вітальні. Тоді ТВ тумба – це те, що Вам потрібно. До того ж, вони досить місткі: в хованки, звичайно, не пограєш, але заховати техніку і габаритний інвентар можна без зусиль. Виконані в різній стилістиці і кольорах, ці універсальні меблі стануть прекрасною складовою будь-якої вітальні і навіть спальні.

Дуже ефектно виглядає скляна підвісна тумба. Задекорована підсвічуванням, вона надає кімнаті особливий шарм, наповнений романтикою і магічним легким світлом. Такий елемент інтер'єру не може не захоплювати очей. Скляні тумби для вітальні воістину прикрашають приміщення, і розмістити на них можна найцінніше і найдорожче...

Ви чули про тумби для посуду у вітальню? Своєрідний варіант, але дуже практичний. Така тумба встановлюється на універсальній висоті, і завжди стане у пригоді через свою компактність. Вона може входити до складу меблевих стінок, а може бути окремим елементом інтер'єру. До того ж, якщо тумба є складовою модульних меблів, тоді весь обраний Вами комплект виглядатиме гармонійно і буде виконаний в одному стилі.

Порада від інтернет-магазину «Один Дома»: одна і та ж тумбочка, якщо трохи пофантазувати, може служити полицею для книг, місцем для зберігання порцеляни і кришталю, стелажем і навіть підставкою під торшер. За мінімальну вартість, кожен з нас отримує дуже універсальний елемент інтер'єру, який можна використовувати практично і в своїх цілях. Замовляйте потрібну тумбу прямо зараз!