+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Пуфи

Фільтр товарів
Пуфи
Выводить :
Top sales

Пуфи

М'які пуфи у вітальню – дуже зручно, яскраво і модно!

За лічені роки пуфи набули просто колосальну популярність! Вони стали улюбленцями не тільки дітей, але і дорослих, і вже практично в кожному домі є свій пуф. Справа в тому, що застаріле поняття пуфів-приставок до диванів, які можна було ще щось покласти, практично позаду. Зараз пуф несе швидше функцію розслаблення, ніж практичну.

Неймовірно красиві, барвисті, ці елементи безкаркасних меблів чудово прикрасять будь-яку дитячу кімнату, і для будь-якої дитини він стане прекрасним подарунком до свята. Крім того, м'який підлоговий пуф може служити улюбленої ліжком для Вашого вихованця, наприклад, собаки, і не дарма! Адже він настільки м'який і зручний, що просто тонеш в його пухнастих габаритах і зовсім не хочеться вставати!

Пуфик у вітальню можна приставити до дивану, і втомлена після робочого дня людина може розташувати на ньому ноги, допомагаючи їм зняти напругу і втому. Невеликі пуфи - мішки добрі також для спальні, а для вітальні потрібно вибирати такі, які б розслабляли м'язи спини і були максимально комфортними для Вас. Якщо ми вибираємо дані меблі для спальні, бажано враховувати колір, висоту ліжка і туалетного столика.

Пуфи в кухню також особливо гарні. Це додатковий елемент, який можна віднести до розряду м'якої табуретки, а додатково і місця, куди можна заховати кухонний інвентар. Такі меблі для кухні оббивають тканиною, яка б не пропускала воду і могла б похвалитися довговічністю. Кожзам, наприклад, досить легко можна очистити навіть від масла і жиру.

Дітки взагалі будуть у захваті від великих надм'яких яскравих пуфів для дитячої кімнати. На них можна стрибати, в них можна навіть спати! Будь-яка поза в такому пуфі з легкістю піддасться Вашому малюкові. «Пеньок», «квітка», «піраміда», «вузол» та інші смішні назви – це категорії пуфів, що розрізняють їх між собою. І багато з них можуть випускати навіть підлокітники і спинку, здорово!

Допоможіть собі зробити Ваше житло максимально комфортним і приємним! Виберіть «свій» самий м'який і зручний пуф для вітальні або інших кімнат, додайте барв і розслабляйтеся! А якщо буде потрібна допомога у виборі, звертайтеся! Ми з задоволенням допоможемо розібратися!