0
0
0

Столи у вітальню

Столи у вітальню

Купити стіл у вітальню - швидко та легко!

Їжа – найшвидший спосіб отримати задоволення! І зараз ми поговоримо про щасливчиків! Тобто про людей, які володіють просторими вітальнями, а також тих, хто може купити стіл для вітальні будь-якого розміру та виділити цілу кімнату для споживання їжі в максимально комфортних умовах. Значний збірник дизайнерських рішень віталень і столів для вітальні надасть Вам можливість зробити власний правильний вибір серед цих важливих предметів меблів.

Якщо у Вас обідня зона – окрема ніша в плануванні квартири, то вибір столу у вітальню є ключовим моментом в організації дизайну даної кімнати, спілкування з друзями і прийому гостей. Саме стіл повинен бути координаційним центром, який вишиковує навколо себе іншу концепцію інтер'єру. Безперечно, не менш важливий вибір і стільців у вітальню, так як стіл і стільці повинні створювати загальну стилістичну картину.

Ви вибрали ідеальний стіл для вітальні, підібрали до нього стільці, тепер слід рухатися в напрямку підбору шаф, комодів і стелажів. Тоді вдасться домогтися оптимального гармонійного рішення в інтер'єрі, і під час трапези або спілкування з друзями всі будуть відчувати себе максимально комфортно, а їжа буде здаватися ще смачніше.

 

Столи для вітальні – 7 рекомендацій по вибору!

Давайте трохи подумки помалюємо, і уявімо вітальню Вашої мрії. Який би Ви вибрали стіл у вітальню? Буде це контрастна зона трапези або в мінімалістському ключі, їдальня біля книжкового стелажа або в стилі класицизму... а, може бути кантрі або сучасного хай-тека? Залежно від початкового вибору стилю обідньої кімнати, розглянемо кілька можливих варіантів рішення столів у вітальню:

  1.  Якщо обідня зона представлена у вигляді квадрата, кола або овалу, прекрасним рішенням стануть круглі столи обідні. Доповненням може служити квадратне килимове покриття на підлозі. Якщо стилістика приміщення нагадує бібліотеку, і в ній присутні стелажі, так само ідеальним стане підбір саме дерев'яного круглого столу.
  2.  Овальні столи до вітальні характеризуються тим, що можуть розмістити максимальну кількість людей під час трапези. Такі меблі чудово впишуться в інтер'єр квадратних і прямокутних кімнат. Купити стіл у вітальню такої моделі – убезпечити дітей, так як такі меблі не вимагають спеціальних захисних укріплень по кутах.
  3.  Для внесення деякого лоску і розкоші, рекомендується наявність у вітальні обіднього столу зі стільницею, виконаної з гартованого скла або дзеркала. При цьому обробка матеріалу може бути ламінованим або глянсовою. Дзеркало неймовірно красиво поєднується з темним деревом, з якого можуть бути виконані ніжки і стільці.
  4.  Вітальні, виконані в світлих тонах, чудово візьмуть до себе групу з столу і стільців в темних тонах. Причому ансамбль може бути в одній категорії, або можна вибрати поєднання скляного столу і масивних дерев'яних стільців з різьбою або оббивкою зі шкіри.
  5. Класика завжди в тренді! Масивні дерев'яні столи в стилі класицизм або бароко чудово поєднуються з м'якими відтінками оббивних матеріалів на стільцях або диванах у вітальню, але при цьому і стіни повинні бути світлих і приємних відтінків.
  6.  Нестандартні рішення в стилі хай-тек – це в свою чергу меблі для вітальні абсолютно нестандартних рішень часто з металевими вставками і на металевій основі. Такі моделі впишуться навіть в невелику кімнату.
  7.  Унікальні столи-трансформери, безперечно, стануть виручалочкою навіть у самих маленьких вітальнях. Ніколи не знаєш, скільки людей може прийти до Вас у гості. Сучасні моделі таких столів зможуть збільшити стільницю вдвічі, і здивувати навіть найзапекліших скептиків.

І це ще не все! Купити стіл для вітальні недорого можна тут! Те, що Вам належить побачити на сторінках нашого магазину, не залишить байдужим ні дітей, ні батьків! Швидше робіть свій вибір, знаходьте кращі столи у вітальню! А якщо потрібна буде консультація – звертайтеся до нас!