+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Столи-трансформери

Фільтр товарів

Ціна:

грн
Столи-трансформери
Выводить :

Столи-трансформери

Унікальний механізм розкладання - столи-трансформери!

Якщо Ви є володарем невеликої квартири, Вам не обійтися без стола-трансформера. За допомогою одного зусилля столик, що має вигляд журнального, перетворюється на повноцінний обідній стіл. На випадок приходу гостей, або для великої родини, такий столик може збільшуватися в розмірах вдвічі, а іноді навіть у чотири рази!

За допомогою столу-трансформера цілком можна об'єднати вітальню і зону вітальні, знаючи, що вільного простору буде достатньо навіть у найменшому приміщенні. Зручний механізм трансформації дозволить перетворити столик в найбільш актуальний для Вас варіант в той чи інший момент часу. Не потрібно більше переносити столи і захаращувати кімнати масивними гостьовими столами.

Столи-трансформери для вітальні є в трьох основних категоріях: столи обідні розсувні, столи журнальні та столи-книжки. Кожен з цих видів має відмінний від інших механізм розкладання. Виготовлені з якісного ДСП, МДФ або дерева, стільниця може бути прикрашена склом або малюнками з піскоструя. Надійні механізми столів-трансформерів з надміцного сталевого сплаву зможуть забезпечити не менше 50 000 циклів розкладання, що забезпечить їм більше 7-10 років інтенсивної роботи.

Основними характеристиками трансформованих меблів є висока функціональність і прекрасна економія місця. Це відносно новий напрямок в меблевій індустрії, але вже мега популярний. Розсувні столи збільшують свій розмір за рахунок розсовування стільниці, в яку вставляється додаткова частина. У механізмі столів «книжок» з боків кріпляться дві однакові симетричні стільниці, які розкладаються як звичайна книга, звідси й назва.

Столи-трансформери у вітальню купити недорого можна на сторінках інтернет-магазину «Один Дома», який надає найбільш сучасні і якісні моделі меблів для вітальні. Ви отримуєте не тільки сертифіковану якість і професійний монтаж, але і безкоштовну доставку в усі куточки України.

Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту!