+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Виробник:

Ліжка-горища
Выводить :
Ліжко дитяче Flo

Ліжко дитяче Flo

7229грн 6885грн

Ліжко дитяче Neo Plus

Ліжко дитяче Neo Plus

6135грн 5843грн

Ліжко дитяче Neo

Ліжко дитяче Neo

5796грн 5520грн

Ліжко дитяче Emi

Ліжко дитяче Emi

7143грн 6803грн

Top sales

Ліжка-горища

Дитячі ліжка-стінки - тільки найкраще для дитини!

Звичайно ж, кожні батьки прагнуть забезпечити свого малюка усім найкращим: турботою, красивим одягом та іграшками, ергономічними і якісними меблями. У дитячій кімнаті маленький чоловічок повинен мати місце для сну, занять, а також власний майданчик для ігор, що в комплексі надає можливість повноцінно рости і правильно розвиватися.

Якщо ми говоримо про меблі для дитячої кімнати, правильним рішенням стануть двоярусні дитячі ліжка-стінки, які включають в себе не тільки спальне місце для малюка на верхньому ярусі, а й повноцінну робочу частину на нижньому. Вбудований письмовий стіл, всілякі полиці і ящики створюють дитині всі умови для всіляких ігор і занять. У конструкції є вбудовані сходи, по яких малюк забирається наверх, що додатково зміцнює м'язи ніжок та ручок.

Прекрасним рішенням є ліжко-стінка з шафою, яка в поєднанні зі спальним і робочим місцем створює єдиний стилістичний ансамбль, що дозволяє повністю обставити дитячу кімнату всім необхідним, при цьому максимально звільнивши простір. Більшість таких ліжок для дитячої вільно розташовуються під одною стіною, тим самим збільшуючи зону для різноманітних ігор.

Всілякі стилістичні рішення дизайнерів дозволяють підібрати Вашому чаду саме те двоярусне ліжко в дитячу, яке ідеально впишеться в інтер'єр і максимально сподобається малюкові. Яскраві і барвисті, виконані з екологічно чистих матеріалів, дитячі ліжка-стінки недорого купити можна на сторінках нашого сайту. В інтернет-магазині меблів "Один Дома» представлений широкий ряд меблів в дитячу кімнату, а кожен товар сертифікований.

Таке ліжко обов'язково сподобається Вашому малюку. Всі речі будуть знати своє місце, а сон буде солодким!