(098) 52 85 353

(073) 52 85 353

(099) 52 85 353

Каталог

Ліжка дитячі двоярусні

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Виробник:

Висота (см):

Ширина(см):

Ліжка дитячі двоярусні
Выводить :
Ліжко дитяче Flo

Ліжко дитяче Flo

7229грн 6885грн

Ліжко дитяче Neo Plus

Ліжко дитяче Neo Plus

6135грн 5843грн

Ліжко дитяче Neo

Ліжко дитяче Neo

5796грн 5520грн

Ліжко дитяче Leonie

Ліжко дитяче Leonie

5331грн 5078грн

Ліжко дитяче Emi

Ліжко дитяче Emi

7143грн 6803грн

Ліжко дитяче Sam

Ліжко дитяче Sam

8143грн 7755грн

Ліжко дитяче Лаура

Ліжко дитяче Лаура

4851грн 4043грн

Ліжко дитяче Fire-2

Ліжко дитяче Fire-2

3500грн 3500грн

Top sales

Ліжка дитячі двоярусні

Двоярусне ліжко – одне з найбільш солодких бажань кожного малюка!

Дитяча дитини може перетворитися на величезний казковий світ, якщо в ній буде красиве двоярусне ліжко. Вона перетворюється у цікавий ігровий центр, повний веселощів і таємниць. А якщо дитяча кімната невелика, таке ліжко звільнить максимум простору і дасть можливість солодко засинати вже не одному, а двом малюкам.

Такі ліжечка повинні бути якісними і виготовленими з екологічно-чистих матеріалів. Дуже вітається дерево, к прикладу, бук або сосна, а також багато віддають перевагу металевим каркасам. Але в будь-якому випадку двоярусні ліжка для дітей мають певні стандарти виготовлення і розміри в тому числі. Найпопулярніші з них 190\90 сантиметрів. Але на нашому сайті Ви зможете знайти ліжка інших розмірів.

Наявність негострих кутів конструкції дуже вітається, так як це убезпечить дитину від можливих подряпин і ударів. Матрац теж потрібно підбирати правильно, з бавовняним чи льняним наповненням. На цьому вже точно не варто економити, адже від його якості залежить здоров'я малюка. Ортопедичні матраци, виконані з натуральних наповнювачів, зможуть зміцнити хребет і подарувати солодкий сон.

Багато хто з нас хотів би для сну верхній ярус ліжка. І дітки не виняток. Але ми повинні розуміти, що малюки – непосиди, і тому верхній ярус обов'язково повинен мати спеціальні захисні перегородки для фіксації положення тіла під час сну. Між нижнім і верхнім ярусом повинна бути комфортна висота, щоб дитина могла переміщатися в повний зріст, а батьки комфортно присісти біля нього, і не битися головою об верхню поперечину.

Сходи – невід'ємний атрибут двоярусного ліжка. Вони обов'язково повинні бути зручними, поручні міцними, а поперечини частими. Тоді дитина легко подолає перешкоду і скоро зовсім не буде сприймати її такою. Сходи стануть її дорогою до приємного і бажаного сну. А якщо дизайнери продумали ще і висувні ящики в середині їх, тоді всі речі будуть з задоволенням складатися по місцях.

Дитяче ліжко може бути оснащене цілим дитячим куточком, куди входить комп'ютерний стіл, тумби і шафки. Уявіть тільки, скільки простору в кімнаті Ви можете звільнити! А якщо ми говоримо про сім'ї з великою кількістю дітей, тоді ідеальним рішенням стане кутове двоярусне ліжко, яке розділяє спальне місце на чотири секції для сну.

Отже, ліжка бувають наступних видів:

• Ліжко-горище з ящиками;

• Ліжка з робочою зоною;

• Двоярусні ліжка зі столом і сходами;

• Ліжка з шафами і ящиками;

• Конструкції зі спортивним комплексом і ігровою зоною;

• Ліжко-машина, автобус або корабель;

• ... або для дівчинки з балдахінами, -

все одно Ваша дитина залишиться максимально задоволеною таким придбанням в її кімнату. А купити двоярусне дитяче ліжко недорого можна у нас, і отримати його безкоштовно прямо до під'їзду! Ми чекаємо Ваших дзвінків. Догодіть малюкові: купіть яскраве і якісне ліжко!