0
0
0

Ліжка дитячі двоярусні

Ліжка дитячі двоярусні

Двоярусне ліжко – одне з найбільш солодких бажань кожного малюка!

Дитяча дитини може перетворитися на величезний казковий світ, якщо в ній буде красиве двоярусне ліжко. Вона перетворюється у цікавий ігровий центр, повний веселощів і таємниць. А якщо дитяча кімната невелика, таке ліжко звільнить максимум простору і дасть можливість солодко засинати вже не одному, а двом малюкам.

Такі ліжечка повинні бути якісними і виготовленими з екологічно-чистих матеріалів. Дуже вітається дерево, к прикладу, бук або сосна, а також багато віддають перевагу металевим каркасам. Але в будь-якому випадку двоярусні ліжка для дітей мають певні стандарти виготовлення і розміри в тому числі. Найпопулярніші з них 190\90 сантиметрів. Але на нашому сайті Ви зможете знайти ліжка інших розмірів.

Наявність негострих кутів конструкції дуже вітається, так як це убезпечить дитину від можливих подряпин і ударів. Матрац теж потрібно підбирати правильно, з бавовняним чи льняним наповненням. На цьому вже точно не варто економити, адже від його якості залежить здоров'я малюка. Ортопедичні матраци, виконані з натуральних наповнювачів, зможуть зміцнити хребет і подарувати солодкий сон.

Багато хто з нас хотів би для сну верхній ярус ліжка. І дітки не виняток. Але ми повинні розуміти, що малюки – непосиди, і тому верхній ярус обов'язково повинен мати спеціальні захисні перегородки для фіксації положення тіла під час сну. Між нижнім і верхнім ярусом повинна бути комфортна висота, щоб дитина могла переміщатися в повний зріст, а батьки комфортно присісти біля нього, і не битися головою об верхню поперечину.

Сходи – невід'ємний атрибут двоярусного ліжка. Вони обов'язково повинні бути зручними, поручні міцними, а поперечини частими. Тоді дитина легко подолає перешкоду і скоро зовсім не буде сприймати її такою. Сходи стануть її дорогою до приємного і бажаного сну. А якщо дизайнери продумали ще і висувні ящики в середині їх, тоді всі речі будуть з задоволенням складатися по місцях.

Дитяче ліжко може бути оснащене цілим дитячим куточком, куди входить комп'ютерний стіл, тумби і шафки. Уявіть тільки, скільки простору в кімнаті Ви можете звільнити! А якщо ми говоримо про сім'ї з великою кількістю дітей, тоді ідеальним рішенням стане кутове двоярусне ліжко, яке розділяє спальне місце на чотири секції для сну.

Отже, ліжка бувають наступних видів:

• Ліжко-горище з ящиками;

• Ліжка з робочою зоною;

• Двоярусні ліжка зі столом і сходами;

• Ліжка з шафами і ящиками;

• Конструкції зі спортивним комплексом і ігровою зоною;

• Ліжко-машина, автобус або корабель;

• ... або для дівчинки з балдахінами, -

все одно Ваша дитина залишиться максимально задоволеною таким придбанням в її кімнату. А купити двоярусне дитяче ліжко недорого можна у нас, і отримати його безкоштовно прямо до під'їзду! Ми чекаємо Ваших дзвінків. Догодіть малюкові: купіть яскраве і якісне ліжко!