0
0
0

Ліжка-тумби

Ліжка-тумби

Дитячі ліжка-тумби - найсучасніше рішення для маленьких кімнат!

Уже кілька років на пальмі першості серед решти меблів для дитячої знаходяться меблі-трансформер, а також ліжка-горища і ліжка-тумби. Найкомпактнішою із запропонованих варіантів є саме ліжко-тумба, основною особливістю якої є здатність розкладання повноцінного спального місця для дитини з невеликої, стилістично оформленої прямокутної конструкції.

Уявіть тільки, скільки незамінного простору отримає Ваш малюк, якщо батьки відмовляться від громіздких меблів для дитячої кімнати. Купити ліжко-тумбу або ліжко-горище, і тим самим створити максимум місця для ігрової зони, можуть кожні батьки. Дизайнери дитячих меблів намагаються створювати дуже комфортні і зручні моделі дитячих ліжечок, ховаючи їх в барвисті форми і сучасний дизайн.

Ліжко-тумба - це ліжко-трансформер, в якій поєднуються такі види меблів, як тумба, стіл і ліжко, тому дитяча кімната з такими меблями завжди буде функціональною і максимально просторою. Ніхто не здогадається, що звичайна тумба прямокутної форми, за рахунок наявності висувних телескопічних опор і розкладний стільниці, може служити столом, за яким можна обідати і вчити уроки.

І найголовніше, що можна отримати від даної конструкції - це ліжко з ортопедичним матрацом і повноцінним спальним місцем 190 * 80 см, яке створюється за допомогою розкладання конструкції, що знаходиться в тумбі в складеному вигляді. Виходить свого роду «розкладачка», основою якої з одного боку є каркас тумби, а по довжині модель фіксується за допомогою металевих або дерев'яних перекладин.

Ліжко-тумбу купити недорого, а також всілякі моделі меблів-трансформер, можна в каталозі дитячих меблів інтернет-магазину «Один Дома». А якщо потрібна консультація, - ми з задоволенням допоможемо Вам з вибором. Ваша дитина буде радіти новому та цікавому придбанню!