+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Ліжка півтораспальні

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Висота (см):

Ширина(см):

Top sales

Ліжка півтораспальні

Півтораспальні ліжка – прекрасне альтернативне рішення в будь-яку кімнату!

Чому саме півтораспальне ліжко? У першу чергу, з-за універсальних розмірів, що дозволяють прекрасно розміститися в невеличкій кімнаті. Не маючи просторого приміщення, більшість з нас намагається створити оптимальний інтер'єр і максимально зберегти вільний простір кімнати. Саме тому, вирішуючи вибрати двоспальне ліжко або півтораспальне, ми зупиняємося на останньому.

Як показує практика, габаритів півтораспального ліжка цілком вистачає для комфортного сну двох осіб, ще навіть і місце залишається. Але в порівнянні з розкладними диванами, які мають таку ж спальну площу, ліжко значно комфортніше. Зручність спального ложа – основний параметр, за яким і потрібно вибирати меблі для сну. В даному випадку зручність максимально доповнюється прекрасною якістю виробників і дизайнерськими рішеннями модельного ряду.

Півтораспальні ліжка купити недорого – легко! Саме для цього наш інтернет-магазин проводить різноманітні акції та розробляє нові системи знижок. Крім того, значний оборот продукції дозволяє нам максимально знижувати вартість, пропонуючи покупцям ціни від виробника. Але це не все приємності, які чекають Вас у нас! Адже ми маємо цілу команду професіоналів, які допоможуть Вам у всіх напрямках, що стосуються консультацій, доставки, монтажу і навіть адміністративних питань.

На півтораспальному ліжку може спати і одна людина, тоді вона – щасливчик! Від 120 до 160 сантиметрів м'якої і зручної радості протягом цілої ночі, на 100% гарантують лише кольорові сни! Спеціально підібраний матрац ідеально відчує форму Вашого тіла. На такому ложі любителі розвалитися уві сні отримають саме те, що потрібно, так як приймаючи навіть самі незвичайні пози, в їх розпорядженні будуть цілі 150*200 сантиметрів найзручнішого простору, а це, повірте, немало.

Сучасні екологічно чисті матеріали, з яких виготовляють меблі для спальні, дозволяють Вам не переживати про своє здоров'я, а навпаки мати міцний сон. В основному для виготовлення ліжок брендові виробники використовують тверді породи дерева, а також якісні ДСП і МДФ. Металевим каркасам віддають перевагу любителі нестандартних рішень. Дизайнери дуже постаралися над тим, щоб сучасні півтораспальні ліжка, завдяки найрізноманітнішим рішенням, стали лідером серед усіх інших місць для відпочинку.

Купуйте тільки якісні, стильні і зручні меблі! Робіть це у нас!