0
0
0

Меблі-трансформер

Меблі-трансформер

Меблі-трансформер - унікальне рішення дизайнерів!

Коли того вимагають обставини, винахідницька думка дуже часто загострюється, і іноді виникають незвичні та геніальні ідеї. Саме такою ідеєю став винахід меблів-трансформер, яка миттєво вибуховою хвилею прокотився по нашій країні, і особливо по нашим маленьким квартирам.

Сполучаючи в собі відразу кілька функцій, меблі-трансформер стали дуже модним і зручним елементом інтер'єру. Старшими братами таких меблів можна вважати дивани, що перетворюються в повноцінне двоспальне місце. Тепер у нас є розсувні столи і ті, які з журнального столика миттєво перетворюються в обідній, складні стільці, а також багато інших сучасних та ергономічних меблів.

Для дітей вже винайдені ліжка-трансформери, що дозволяють «рости» разом з дитиною. Або такий варіант: в дитинстві це був просто столик для сповивання, який через 2-3 роки легко перетворюється в ігровий невеликий столик зі стільчиком, потім парту, а потім і зовсім стає дитячим комп'ютерним столом. А може бути і так: ми купуємо письмовий стіл, здатний перетворитися на мольберт або креслярську дошку ...

І це ще не все: трансформовані стелажі, дивани-гіпертрансформери, дивани-подіуми, а також шафи, що перетворюються в ліжка (з висувним механізмом), і навіть робочу комп'ютерну частину. Був винайдений ексклюзивний варіант меблів-трансформер, який за рахунок унікального механізму складання може сховатися як би «сам у себе», тим самим максимально звільнивши простір кімнати.

Важливо: при покупці таких меблів слід звернути увагу на якість не тільки матеріалів, але й механізмів, що дозволяють конструкції трансформуватися. Бо саме від надійності самих механізмів буде більшою мірою залежати довговічність конструкції. Якісні меблі-трансформер Київ може побачити і придбати на odindoma.com.ua, враховуючи можливі сертифікати та гарантії виробників.

Купити меблі-трансформер недорого можна на нашому сайті. Ми хочемо допомогти Вам зробити побут зручніше і яскравіше! Приємних Вам покупок!