0
0
0

Модульні системи

Модульні системи

Модульні меблі для вітальні в магазині "Один Дома"

Все частіше і частіше, оформляючи своє житло, люди зупиняються на виборі на користь модульних меблів для вітальні. Давайте з Вами розберемося, що ж таке - меблі з модулів?

Модульні меблі для вітальні або для будь-якої іншої кімнати, або кухні - це набір окремих компонентів (стіл, пенал, вітрина, тумба, шафа, ліжко), з яких можна зібрати, за бажанням, один з безлічі варіантів даної системи. Завдяки цьому «меблевому конструктору» створити комфортну обстановку в будинку буде легко як власникам просторих приватних котеджів, так і жителям невеликих квартир, адже модульні меблі - це комплекс, який може включати в себе від декількох предметів для малогабаритних приміщень і до декількох десятків предметів для великих апартаментів. Причому, модульна система може включати в себе одночасно меблі для різних кімнат, дозволяючи дизайнерові дотримуватися єдиного стилю в оформленні всього інтер'єру житла.

Є багато причин, щоб при виборі віддати перевагу саме меблям модульним, але її головним пріоритетом є, все-таки, модульність. Адже навіщо купувати весь комплект, якщо Вам потрібно всього кілька елементів. До того ж, помінявши згодом місцями ці елементи модульної системи, Ви маєте можливість змінити інтер'єр або розділити приміщення на кілька зон. Завжди можна докупити нові елементи, експериментуючи в оформленні кімнати, адже модульні меблі дають для цього необмежені можливості.

Пропонуємо купити вподобану модульну систему в нашому магазині меблів, вибираючи тільки потрібні елементи. І пам'ятайте - модульні меблі для вітальні - завжди правильний і вдалий вибір. Також Вас порадує доступна ціна і хороша якість систем, наданих в нашому каталозі.

 

Модульні системи: 7 кроків, як вибрати правильно?

Варіанти модульних систем бувають абсолютно стилістично різні, і місцем їх розташування можуть бути всі житлові кімнати в приміщенні. Модульки, як кажуть в народі, дозволяють максимально заповнити кімнату саме тим меблевим вмістом, який Вам потрібен і серйозно звільнити простір. У кімнаті не буде нічого зайвого, всі меблі будуть підібрані за смаком і за необхідністю.

Вибрати правильно модульні елементи можна, враховуючи деякі поради фахівців:

  1. Здійснити замір розмірів кімнати
  2. Визначитися в якому стилі і кольорі повинні бути меблі
  3. Визначити ціновий коридор
  4. Підібрати каталоги або вибрати інтернет-магазин з потрібним товаром
  5. Грамотно прорахувати ширину і висоту кожного модуля, щоб комплект підійшов за розмірами
  6. Купити модульну систему недорого, зробити аналіз ринку ..
  7. Знати, хто буде здійснювати доставку і монтаж.

Системи з модульних елементів дозволять Вам складати красиві і стильні меблеві композиції, які зможуть перетворити будь-яку кімнату в сучасний оригінальний варіант. Модулі системи нічим не пов'язані між собою, і це дає можливість експериментувати з перестановкою і стилістикою кімнати. Такі модульні системи вирішать багатьох інтер'єрних питань і в маленькій квартирі, і просторому особняку.