0
0
0

Передпокій

Передпокій

Стильні меблі для передпокою - дуже важливий елемент для кожного будинку!

Передпокій, по суті своїй, - це дзеркало кожної квартири і кожного приватного будинку. Ми заходимо в будинок, і відразу помічаємо інтер'єр, колір стін, меблі для передпокою і те, що може нам не сподобатися. Але якщо ми увійдемо і побачимо те, що прийдеться нам до душі, бажання перебування в даному будинку посилюється. А це дуже важливо, повірте, не тільки для гостей, але і для нас самих, так як від сприйняття нашої квартири залежить наш настрій, а потім і самопочуття.

Як зробити передпокій найбільш функціональним, як правильно використати наявні габарити, нехай навіть вони не хизуються великою квадратурою? Що потрібно зробити, щоб максимально звільнити наявних простір? В першу чергу слід спочатку визначити місце для зберігання взуття та одягу, в тому числі сезонної, різноманітних аксесуарів, а також, що дуже важливо, визначити місце для взування, маючи на увазі м'який пуф або спеціальний табурет. І що зовсім незрозуміло, як це все вмістити в парі квадратних метрів?

Крім того, кожен з нас не уявляє власний передпокій без функціональних і красивих меблів для прихожої хорошої якості, у виробництві яких використовуються лише екологічно чисті матеріали, при цьому ціна на неї не вдарила б по гаманцю. Саме такі меблі в передпокій купити недорого можна на сторінках odindoma.com.ua. Більше 10 фабрик України та закордону представляють свою продукцію на нашому сайті, тому можливість знайти вподобаний гарнітур для передпокою збільшується в 10 разів! Ми підбираємо і представляємо увазі покупців лише найкращі моделі з даної категорії, з огляду на побажання українців і оптимальне поєднання ціни та якості.

Стильні меблеві вироби сучасних дизайнерів зможуть порадувати кожного з нас як ергономічністю, так і компактністю, пропонуючи не тільки стінки і гарнітури, а й цікаві модульнісистеми, що дає можливість вибрати вподобані елементи меблів і розмістити їх на свій смак, враховуючи особливості передпокою. Будь це шафа, комод, пенал, вішак, тумба для взуття, дзеркало або просто парасольниця - вибирати Вам.

 

Стінки для передпокою: що робити, якщо кімната дуже маленька?

Володарям просторих квартир в новобудовах великий привіт! А по суті-то своїй, 90% населення нашої країни живе в умовах глобальної мінімізації приміщення. Сучасні дизайнерські норми будівництва дещо відрізняються від умов побудови житла при радянських часах. Тому, щоб уникнути огрядних і непрохідних передпокоїв, крім особливого підходу до вибору меблів потрібно знати кілька секретів, щоб візуально збільшити простір при мінімальних габаритах кімнати.

Отже, перше, що потрібно зробити - це дуже відповідально підійти до вибору кольору стін. Темні відтінки візуально роблять кімнату менше, а ось світлі навпаки додають відчуття простору. Далі будемо створювати мінімалістську обстановку шляхом відмови від всього непотрібного, віддавши перевагу вбудованим системам зберігання і вірному комбінуванню меблів для передпокою і аксесуарів. І, мабуть, одне з найважливіших правил з даного питання: застосування всіляких дзеркал і глянцю за рахунок свого обманного ефекту розширення, зробить навіть найменший коридор максимально просторим і візуально більш цікавим.

Ми пропонуємо Вам прекрасний вибір меблів. Насолоджуйтесь і визначайтеся!