0
0
0

Тумби для передпокою

Тумби для передпокою

На які тумби в передпокій варто звернути увагу?

Тумба – це елемент меблів з розсувними стулками. В цьому і є основна відмінність тумби від комода. Хоча умільці винайшли чудовий варіант поєднання обох елементів меблів і назвали його тумба-комод. У ньому поєднані мають місце і розсувні стулки, і висувні ящики, що робить його конструкцію максимально універсальною і місткою.

У передпокої знайдуть своє місце високі тумби «слім». Ці меблі для передпокою мають глибину близько 20 сантиметрів, і тому не «ріжуть» габарити коридору. Але в той же час максимальна кількість полиць робить її досить місткою.

Прекрасні по функціональності є моделі, що нагадують невелику зручну шафу. Металеві горизонтальні трубки або листи розміщують на собі взуття та інші речі, а в скриньках зберігаються різні засоби по догляду за одягом.

Говорячи про практичність, варто звернути увагу на невисокі тумби-сидіння з відкидними дверцятами. В середині прекрасно зберігається сезонне взуття, щітки та інші приналежності. І місце для зберігання є, і є куди присісти.

Якщо говорити про спеціалізовані тумби для взуття, оптимальним рішенням є меблі в передпокій, які відкриваються на зразок поштових скриньок (на себе). Ось там-то прекрасно і помістяться 8-10 пар улюбленої взуття, яке завжди під рукою.

У будь-якому разі, всі перераховані вище рішення допоможуть кожному з нас зберегти наше взуття і раціонально використовувати вільне місце в шафі або комоді. І не залежно від інтер'єру Вашої кімнати, меблі для передпокою купити недорого завжди можна на сторінках нашого інтернет-магазину.

Прекрасна якість і широкий модельний ряд до Ваших послуг!