+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Тумби взуттєві

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Виробник:

Тумби взуттєві
Выводить :

Тумби взуттєві

Взуттєві тумби в передпокій – мрія кожної жінки!

Начебто що такого в цій нехитрій конструкції, що на неї такий ажіотаж? Все дуже просто: для жінок все, що стосується взуття – вкрай важливе питання, так як саме взуття грає для представниць жіночої статі особливе значення в гардеробі і життя. І те, як зберігаються «улюбленці і улюблениці», є вкрай важливим.

Особлива увага приділяється і чоловічого взуття, так як є три речі, на які жінка обов"язково зверне увагу при знайомстві з чоловіком – це аксесуари, манікюр і взуття! Тому зберігати такий цінний елемент гардеробу потрібно правильно. Для цього і створені тумби для взуття, в яких кожна пара знайде своє місце і буде дбайливо і компактно зберігатися.

Взуттєві тумби в передпокій бувають різних модифікацій та кольорів, але навіть в самому компактному зразку запросто можна зберігати 6-8 пар взуття. Касетні модифікації компактні по глибині, а всередині можна складати моделі вертикально для провітрювання. А ось тумби з відкидними дверцятами більш місткі і глибокі, тому передбачається зберігання взуття навіть у взуттєвих коробках.

Ідеально вписуються в передпокій моделі з натурального дерева, також дуже затребуваними є тумби в передпокій з ДСП і МДФ. Якісні меблі купити недорого можна за 10 хвилин на сторінках нашого сайту. Єдиною проблемою може залишитися тільки масштабність вибору! Адже легше вибрати серед шести моделей, а от спробуй визначитися серед шістдесяти!)

Вдалих Вам покупок і гарного настрою!