0
0
0

Модульні передпокої

Модульні передпокої

Меблі в передпокій – найкращі пропозиції від провідних виробників!

Що насамперед впадає в очі, коли ми переступаємо поріг свого будинку або приходимо в гості? Звичайно ж, передпокій! А давайте подумаємо: що потрібно для того, щоб передпокій в квартирі здавалася просторим і стильним?

А секрет вже давно розкритий! Зараз більшість поважаючих себе виробників меблів роблять акцент на модульні системи. Їх популярність настільки велика, що тепер не вкладається в голові, що колись ми жили серед громіздких меблевих конструкцій, які розтягувалися на всю стінку. Модульні вітальні - один з найбільш затребуваних товарів на ринку сучасних меблів. Тільки вони дають можливість переставляти і докуповувати необхідні елементи, чого ніколи не дасть комплект.

Давайте пофантазуємо! Нам потрібно заповнити простір в коридорі, і зробити це максимально правильно. Спочатку ми починаємо шукати передпокій, яка максимально підходить інтер'єру, і нам потрібен саме такий! Об'їздивши 20 магазинів, переглянувши сотні пропозицій, ми побачили «свою». Але чомусь немає відповідного розміру! А коридор будинку специфічний, і «підлаштуватися» під нього не так-то й просто. Ми, звичайно ж, засмучуємося, і приходимо додому ні з чим.

Але НІ !!! «Ні» - вимушеним рішенням, адже у нас є модульні вітальні! І як чудово, що можна вибрати будь-яку вподобану модель, не виходячи з дому! Тисячі пропозицій щодо модульної меблів Ви зможете знайти в інтернет-магазині «Один Дома». Детальний опис кожного окремого елемента дасть Вам можливість сконструювати передпокій мрії в 2 кліка! 

Гарантія якості провідних виробників модульних систем, система знижок, доставка до під'їзду і професійний монтаж додадуть звичайному процесу покупки меблів приємних емоцій та позитиву.

 

Як вибрати стінку у вітальню правильно?

Звичайно ж, у кожного свої уявлення про ідеальний інтер'єр. Але при виборі меблів у передпокій, слід керуватися декількома правилами:

1. Вибирайте передпокої (Київ, Львів та інших містах), які представлені відомими виробниками, встигли позитивно закріпитися на ринку України або інших країн.

2. Шукайте меблі там, де модельний ряд представленої продукції дуже значний (це заощадить час на відвідування інших магазинів).

3. Сам ресурс, на якому Ви хочете придбати модульний передпокій, повинен надавати сервіс з доставки, монтажу та післягарантійного обслуговування.

4. Добре виміряйте передпокій і уявіть, в якому порядку і куди Ви хотіли б розставити вибрані модулі

5. В інтернет-магазині «Один Дома», клікнувши на фото продукції, Ви знайдете розміри кожного елементу і його характеристики, що дасть можливість швидко розібратися в розстановці меблів в передпокої.

6. Вибирайте якісну продукцію, це значно заощадить кошти на заміну меблів через 2-3 роки.

ВАЖЛИВО: купивши одного разу готову стінку у вітальню, Ви зв"язуєте себе по кольору і дизайну, втрачаєте частину простору. І в подальшому, в разі необхідності придбання додаткової меблів, вкрай складно буде підібрати схожу модель. Інша справа – модульний передпокій! Купивши спочатку пару модулів, Ви запросто можете докупити відсутні елементи з цієї ж серії через місяць або рік.

Ми завжди раді допомогти Вам зробити правильний вибір, і підказати те рішення, яке максимально підійде Вашим побажанням і можливостям!