0
0
0

Підставки для парасоль

Підставки для парасоль

Підставки для парасольок – не тільки практично, але й красиво!

Ох вже цей дощик! Змокли, та ще й парасольку сушити! А куди поставити мокру парасольку? Адже в процесі висихання на підлозі утворюється ціла калюжа води! Щоб уникнути болісних роздумів над цією глобальною темою, ми пропонуємо Вам цілий ряд привабливих і функціональних моделей "перасолькових хатинок", готових позбавити Вас і гостей від проблем калюж в передпокої.

  • Звичайно ж, підставки для парасольок в передпокій служать не тільки місцем для зберігання парасольок, але і прикрашають інтер'єр. Іноді їх форми настільки захоплюють, що хочеться купити ще одну, і ще... Чому ж вони такі цікаві? Давайте розберемося:
  • Вишукані і благородні керамічні підставки часто виготовляють у формі тварин або птахів. Це цілі твори мистецтва, що виконують функцію зберігання улюбленої парасольки. В піддонах розміщений спеціальний всмоктуючий матеріал, який поглинає всю вологу.
  • Виконані з гартованого скла, підставки для парасольок чудово вписуються в інтер'єр передпокою, і є декоративною родзинкою приміщення.

Дерев'яні підставки з елітних і дорогих сортів вигідно підкреслять статус господарів, так як вони виглядають справді чудово!

А ось суворі і витончені металеві підставки для парасольок чудово підкреслять інтер'єр класичного, середземноморського стилів, а також напрями прованс. Витончені ковані елементи не можуть залишити байдужим жодного цінителя. Вибирайте меблі для передпокою, які будуть радувати!