0
0
0

Шафи-купе в передпокій

Шафи-купе в передпокій

Незамінні меблі в передпокої – шафа-купе!

Візитна картка будь-якого житла - поза сумнівом, передпокій. Це перша кімната, яку відвідує кожен з нас, переступаючи поріг квартири або будинку. Передпокій може багато розповісти про своїх господарів, а меблі та інтер'єр в ній - в першу чергу. По тому, як обставлена прихожа кімната, можна сказати про смак, уподобання та соціальний статус власників. Тому, щоб уникнути невірних уявлень про Вас у гостей, меблі потрібно підібрати якісні і сучасні.

У кожного свій смак, і шафу-купе в передпокій кожен з нас вибере свою, максимально відповідну до загального інтер'єру кімнати і житла. Але те, що вона повинна бути – це точно, так як в ній можна зберігати весь верхній одяг і засоби по догляду за ним, взуття, аксесуари та багато іншого, що повинно бути під рукою перед виходом. Поставивши одну таку шафу, цілком можна відмовитися від комода в передпокій, тумби для взуття і навіть вішака.

Передпокій не повинен бути перевантажений меблями, все повинно бути максимально зручно і функціонально. При цьому обов'язково повинен залишатися простір для вільного проходу і достатньо місця перед дзеркалом, щоб кожна людина могла привести себе в порядок перед виходом на вулицю. Але, придбавши шафу-купе в передпокій з дзеркалом на всю висоту фасаду, Ви не тільки візуально збільшите розмір коридору, але і додасте йому особливий шарм.

У чому секрет великої місткості шафи-купе? Якщо Ви коли-небудь відкривали таку шафу, то не могли не помітити величезної кількості різноманітних секцій, поличок і шухлядок. Всі вони мають свої певні функції, як і щаблина для верхнього одягу. У великих конструкціях перекладин може бути дві, а то і три, розташованих по різні (або одна над іншою) бік шафи. Також є спеціальні секції для взуття і висувні тумби, куди зазвичай кладуть дрібні речі та аксесуари. А якщо взяти до уваги максимальну глибину, такі меблі стануть паличкою-виручалочкою, в яку можна розвантажити півквартири.

Якщо Ви прийняли рішення стати власником таких меблів у передпокій, купити шафу-купе недорого можна в магазині якісних меблів «Один Дома». Прогулюючись по сторінках сайту, Вашій увазі постануть десятки тисяч сучасних моделей різних меблів, і сотні видів стильних і нестандартних рішень шаф-купе в передпокій. Повірте, Ви отримаєте задоволення, гортаючи сторінки з новими і новими варіантами, де одна модель цікавіше іншої. Головне – не розгубитися у такому меблевому достатку.

Доставте задоволення собі і близьким. Вразьте гостей! Зробіть Ваш передпокій воістину стильним і зручним!