0
0
0

Шафи розпашні в передпокій

Шафи розпашні в передпокій

Розпашніі шафи для передпокою – чому вони такі популярні?

Століттями ми мали справу з корпусними меблями. Раніше це були масивні дубові шафи і комоди ручної роботи, потім на їх місце прийшло високоякісне виробництво, яке в наш час дарує нам всілякі рішення розпашних (стулкових) шаф. Виробники не перестають дивувати нас новинками і колірними рішеннями, адже хто, як не вони, по-справжньому знають смаки і потреби покупців.

Розпашні шафи в передпокій залишаються в лідерах по продажам, і пояснення цьому таке: містко, зручно, просто і функціонально. Використовуючи новинки дизайнерів, в шафи встановлюють спеціальні металеві полиці для зберігання взуття, висувні штанги для одягу, ємності для ременів і навіть відкриті секції для плащів і курток на кожен день.

Стулкова шафа для передпокою встановлюється основним центральним елементом, в комплекті з яким можна розмістити комод з дзеркалом, тумбу для взуття, і навіть підлоговий вішак. Прекрасним сучасним рішенням є модульні системи в передпокій, які дозволяють придбати всі меблі поелементно або докупити пізніше. Що стосується шафи, мало кому вдається обійтися без неї.

Щоб розпашна шафа в передпокої не займала багато місця, (так як не всі приміщення можуть похвалитися великим вільним простором), дизайнери придумали незвичайний варіант наповнення меблів. Саму конструкцію роблять вузькою, і одяг на плічках на таку штангу не повісиш. Тому замість стандартної поздовжньої планки стали використовувати висувні або стаціонарні торцеві штанги. Тому плічка розташовуються паралельно дверей, одяг чудово поміщається, а глибина шафи значно зменшується.

Дизайнери навчилися максимально використовувати кожен сантиметр простору навіть у самих вузьких шафах. Під одну метрову полку іноді розміщуються декілька спеціальних дротяних труб під нахилом, на які дуже зручно розставляти взуття. Таким чином, з невеликої конструкції вийшла міні-гардеробна з певними перевагами.

Також прекрасним рішенням в економії простору є розпашні кутові шафи. Вони компактні, але в той же час мають секції для верхнього одягу, взуття, окремі полиці для шапок і шарфів, а також відсіки для сумок і аксесуарів. Вони не виділяються в загальному інтер'єрі кімнати і гармонійно вписуються в будь-який кут передпокою. А якщо у верхню панель вмонтовані галогенові лампи, тоді така шафа стане прикрасою будь-якої кімнати.

Меблі, як правило, повинні вписуватись в основну стилістику приміщення. Це може бути модерн, хай-тек або класика. Але в будь-якому випадку найбільшу частину візуального навантаження припадає на фасади. Натуральні матеріали або високоякісна плита – вирішувати Вам. Але те, що ми можемо гарантувати – це чудовий вибір першокласних розпашних шаф від провідних виробників нашої країни та закордону.

Сподіваємося, що ми можемо бути Вам корисні. Вдалих покупок і приємних цін!