0
0
0

Вішаки у передпокій

Вішаки у передпокій

Чому так важливі вішаки для передпокою?

Незважаючи на те, що передпокій часто не може похвалитися великим простором, саме він є обличчям квартири або власного будинку. Тому затишок і комфорт на кожен день повинні зустрічати своїх господарів біля порога. І саме меблі для передпокою відіграють особливу роль в загальному відчутті житла.

Як Ви думаєте, скільки може коштувати підлоговий вішак? Так як саме він обов'язково повинен бути в передпокої кожного з нас! Якісні дерев'яні і декоративні вішаки в передпокій купити недорого дуже просто. Визначитися Вам допоможе наш величезний вибір меблів від кращих виробників. Переглядаючи пропонований каталог, просто неможливо не підібрати щось для себе!

Чудово будуть виглядати вбудовані, кутові і костюмні моделі, але особливою популярністю зараз користуються саме підлогові вішаки для передпокою, вони компактні і цікаві. Виконані з дерева, металу (можливі навіть ковані варіанти), або з пластику, дані елементи меблів несуть на собі колосальне функціональне навантаження. Адже хто, як не вони, зможуть розмістити на собі весь сезонний верхній одяг, а іноді і взуття.

Ковані вішалки виглядають масивно і дорого. Вони стійкі і вічні в експлуатації. У виробництві використовуються різні напилення, що ідеально вписують такі екземпляри в будь-який інтер'єр. Зараз тенденції кованих меблів мега актуальні.

Алюмінієві вішаки також бувають різних колірних рішень. Вони легші, ніж їх ковані побратими, хоча також не бояться ні яскравого сонця, ні великої вологості. Бувають різних модифікацій, від простих гачків на ніжці до багатоярусних конструкцій, де розташовуються і одяг, і взуття, і багато іншого.

Чудовим класичним рішенням є дерев'яні підлогові вішаки, виготовлені як з масиву, так і з клеєних брусків. Такі меблі в передпокій будуть відчуватися легко, а колір благородних порід дерева прекрасно доповнять інші меблі у Вашому передпокої. Незважаючи на натуральність, виробники вигадують самі креативні дизайни, щоб не залишити нікого байдужим.

Пориньте у світ нових сучасних ідей меблів для передпокою! Вибирайте у нас!