+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Стелажі

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Висота (см):

Ширина(см):

Top sales

Стелажі

 25 ідей стелажів в домашньому офісі для організації ефективного і зручного робочого місця

Ідея виділеного домашнього офісу перетворилася з унікального і «додаткового» простору в щось обов'язкове в останні кілька років. Зміна способу життя, технологія, яка дозволяє нам все частіше працювати з дому, і розумне управління ресурсами зробили домашній офіс важливою частиною нових резиденцій по всьому світу. Звичайно, для багатьох з нас, у яких їх немає, або вони живуть в квартирі, яка вимагає продуманого простору, знайти місце для одного з них - непросте завдання. Яскраві, організовані відкриті полиці роблять роботу набагато простішою!
У сучасному домашньому офісі розумні стелажі необхідні навіть незалежно від їх розміру і завдання. Відкриті, широкі полиці надають домашньому офісу організованості, елегантності і навіть витонченої атмосфери, не жертвуючи при цьому «візуальним простором». Вони також подвоюються як прекрасні дисплеї, коли вам насправді не потрібно складати мільйони книг, листівок або інших різних аксесуарів. Багатозадачність і компактність, це погляд на кращі ідеї стелажів для домашнього офісу, які підвищують продуктивність праці.


Стінка з полиць для домашнього офісу

Найпростіший і, без спірно, самий відмінний спосіб зробити додаткове місце для зберігання і демонстрації в вашому домашньому офісі - це стіна витончених полиць. Ні, ми говоримо непросто про використання декількох модульних відкритих полиць в домашньому офісі. Замість цього перетворіть всю стіну в кімнаті в ряд полиць. Якщо ваш домашній офіс має стелю подвійної висоти, навіть краще! Ви можете користуватися драбиною що б отримати доступ до верхніх полиць, і ця ідея відмінно підійде для власників будинку, які також є любителями книг! Ця геть заповнена полицями стінка, претендує стати вашою акцентної стіною, а її різний вміст протягом багатьох років буде створювати драматичну картину.

Окремо стоячі стелажі

У вас вже є домашній офіс, і ви відчуваєте, що ідея «стінки з полиць» - це просто занадто багато ремонтних робіт? Не турбуйтеся, тому що у нас є відмінна альтернатива -Окремо встановлена полиця, яка додає колір, контраст та красу в домашній офіс! Це занадто просто реалізувати, і тільки колірна схема, стиль і загальні розміри кімнати визначають ваш вибір тут. Металеві і дерев'яні полиці зараз є популярною тенденцією, і вони з легкістю додають як сільський, так і промисловий відтінок до домашнього офісу. Навіть якщо у вас є сучасна кімната, спробуйте один з видів полиць, і ви не будете розчаровані!


Кілька варіантів сплетених разом

Якщо є одна скарга, яку ми маємо з відкритими полицями,то це те, що вони потребують певного почуття організованості і безпроблемності філософії дизайну. Якщо ви відчуваєте, що це просто неможливо в вашому домашньому офісі, з'єднайте відкриті полиці у верхній половині кімнати з шафами на більш низькому рівні. Знову ж таки, це не революційна ідея, але класика - це вагома причина!


Відкрийте для себе простір стелажів

Складна частина додавання полиць в домашній офіс, безсумнівно, знаходить для них місце. Якщо у вас є офіс з відкритим плануванням, то розумний роздільник, який служить стелажем, може служити декільком цілям, не витрачаючи даремно простір. Тонкі скляні полки з смугастим  світлодіодним освітленням є більш естетичним вибором, ніж надпотужні робочі лампи, і відмінно підходять для тих, кому не потрібно надто багато місця на полицях. Від місця під сходами до стіни над столом - все залежить від Вас і від планування вашого домашнього офісу.