+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фільтр товарів

Ціна:

грн
Стелажі
Выводить :
Стеллаж REG 1D DAMIS

Стеллаж REG 1D DAMIS

1804грн

Стеллаж REG 1D3S NORTON

Стеллаж REG 1D3S NORTON

3307грн

Стеллаж 1s Дина

Стеллаж 1s Дина

1750грн

Стеллаж REG 2D2S DAMIS

Стеллаж REG 2D2S DAMIS

3272грн

Стелаж REG2S Джулі

Стелаж REG2S Джулі

1794грн 1794грн

Стелаж REG4S Джулі

Стелаж REG4S Джулі

1768грн 1768грн

Стеллаж 1d LARSA

Стеллаж 1d LARSA

2900грн

Стелаж - 50 Інді

Стелаж - 50 Інді

1829грн 1829грн

Стеллаж Agustyn REG/100

Стеллаж Agustyn REG/100

5834грн 5834грн

Стеллаж Antwerpen REG2S/20/7

Стеллаж Antwerpen REG2S/20/7

5683грн 5683грн

Стелажі

 25 ідей стелажів в домашньому офісі для організації ефективного і зручного робочого місця

Ідея виділеного домашнього офісу перетворилася з унікального і «додаткового» простору в щось обов'язкове в останні кілька років. Зміна способу життя, технологія, яка дозволяє нам все частіше працювати з дому, і розумне управління ресурсами зробили домашній офіс важливою частиною нових резиденцій по всьому світу. Звичайно, для багатьох з нас, у яких їх немає, або вони живуть в квартирі, яка вимагає продуманого простору, знайти місце для одного з них - непросте завдання. Яскраві, організовані відкриті полиці роблять роботу набагато простішою!
У сучасному домашньому офісі розумні стелажі необхідні навіть незалежно від їх розміру і завдання. Відкриті, широкі полиці надають домашньому офісу організованості, елегантності і навіть витонченої атмосфери, не жертвуючи при цьому «візуальним простором». Вони також подвоюються як прекрасні дисплеї, коли вам насправді не потрібно складати мільйони книг, листівок або інших різних аксесуарів. Багатозадачність і компактність, це погляд на кращі ідеї стелажів для домашнього офісу, які підвищують продуктивність праці.


Стінка з полиць для домашнього офісу

Найпростіший і, без спірно, самий відмінний спосіб зробити додаткове місце для зберігання і демонстрації в вашому домашньому офісі - це стіна витончених полиць. Ні, ми говоримо непросто про використання декількох модульних відкритих полиць в домашньому офісі. Замість цього перетворіть всю стіну в кімнаті в ряд полиць. Якщо ваш домашній офіс має стелю подвійної висоти, навіть краще! Ви можете користуватися драбиною що б отримати доступ до верхніх полиць, і ця ідея відмінно підійде для власників будинку, які також є любителями книг! Ця геть заповнена полицями стінка, претендує стати вашою акцентної стіною, а її різний вміст протягом багатьох років буде створювати драматичну картину.

Окремо стоячі стелажі

У вас вже є домашній офіс, і ви відчуваєте, що ідея «стінки з полиць» - це просто занадто багато ремонтних робіт? Не турбуйтеся, тому що у нас є відмінна альтернатива -Окремо встановлена полиця, яка додає колір, контраст та красу в домашній офіс! Це занадто просто реалізувати, і тільки колірна схема, стиль і загальні розміри кімнати визначають ваш вибір тут. Металеві і дерев'яні полиці зараз є популярною тенденцією, і вони з легкістю додають як сільський, так і промисловий відтінок до домашнього офісу. Навіть якщо у вас є сучасна кімната, спробуйте один з видів полиць, і ви не будете розчаровані!


Кілька варіантів сплетених разом

Якщо є одна скарга, яку ми маємо з відкритими полицями,то це те, що вони потребують певного почуття організованості і безпроблемності філософії дизайну. Якщо ви відчуваєте, що це просто неможливо в вашому домашньому офісі, з'єднайте відкриті полиці у верхній половині кімнати з шафами на більш низькому рівні. Знову ж таки, це не революційна ідея, але класика - це вагома причина!


Відкрийте для себе простір стелажів

Складна частина додавання полиць в домашній офіс, безсумнівно, знаходить для них місце. Якщо у вас є офіс з відкритим плануванням, то розумний роздільник, який служить стелажем, може служити декільком цілям, не витрачаючи даремно простір. Тонкі скляні полки з смугастим  світлодіодним освітленням є більш естетичним вибором, ніж надпотужні робочі лампи, і відмінно підходять для тих, кому не потрібно надто багато місця на полицях. Від місця під сходами до стіни над столом - все залежить від Вас і від планування вашого домашнього офісу.