Так Ні

+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Фільтр товарів

Ціна:

грн
Вітрини
Выводить :
free_shipping Селеста витрина

Селеста витрина

2330грн 2330грн

free_shipping Сага витрина

Сага витрина

2823грн 2823грн

free_shipping Сага витрина

Сага витрина

2312грн 2312грн

free_shipping Арья вітрина

Арья вітрина

2659грн 2659грн

free_shipping Витрина 1w1d LARSA

Витрина 1w1d LARSA

4121грн

free_shipping Витрина LIVO W-120 new

Витрина LIVO W-120 new

2984грн 2487грн

free_shipping Витрина 2w2s Дина

Витрина 2w2s Дина

4222грн

free_shipping Витрина WIT 1W3S NORTON

Витрина WIT 1W3S NORTON

3396грн

free_shipping Шафа AZTECA SZF2D/19/11

Шафа AZTECA SZF2D/19/11

7057грн 7057грн

Top sales

Вітрини

Вітальня - це свого роду парадна кімната, де не тільки красива обробка, але і естетична меблі, стильні сувеніри, службовці прикрасою інтер'єру. Все це зроблено як для власного комфорту, так і для того, щоб гостям було приємно перебувати в цій кімнаті.


Вітрина - необхідний предмет інтер'єру

Зазвичай у вітальні ставлять диван і пару крісел, а також журнальний столик. Телевізор може висіти на стіні, стояти на тумбі або перебувати в стінці. У деяких віталень через брак іншого місця встановлюють платтяні шафи. При грамотному підході вони не захаращують простір, а навіть навпаки, можуть служити прикрасою кімнати.

Нерідко вітальня виконує функцію бібліотеки або кабінету, де для книг і документів ставлять стелажі або вітрини. Останні більш зручні, так як скляні дверцята дозволяють з одного боку тримати всі необхідні предмети на увазі, а з іншого - берегти їх від пилу.

Але найчастіше вітрини використовуються як предмети меблів для прикраси кімнати і для зберігання в них красивого посуду, статуеток, раритетних речей. Найбільш доречними вітрини є для інтер'єрів в класичному та вінтажному стилі, так як в історії вони були популярними з початку періоду пізнього середньовіччя. Тоді вони були схожі на буфети і тільки через деякий час стали саме вітринами, призначеними більше для демонстрації красивих речей, ніж для їх зберігання.


Якими бувають вітрини

Старання дизайнерів, звичайно, змінили споконвічні моделі вітрин в сучасні, але звичні риси, все ж, залишилися. Наприклад, вітрини, як і раніше, зроблені в основному з дерева або його замінників (ДСП, МДФ) і скла. Вітрини зазвичай мають висоту не більше двох метрів, а внизу у них вбудована тумба з дверцятами або висувними ящиками, зверху розташований шафка з двома скляними дверцятами та декількома, часто скляними, полками. Зустрічаються моделі і без нижньої дерев'яної частини, але це вже сучасні варіанти.

Вітрина може бути як самостійним предметом меблів, так і частиною композиції, що складається з двох вітрин і комода, або тумби між ними. У такому випадку дана композиція з успіхом замінить звичну стінку, так як в ній не тільки можна поставити речі для прикраси кімнати, але і розмістити над тумбою телевізор або картини, а в нижній частині вітрин зберігати те, що не повинно бути у всіх на виду.