+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Шафа-вітрина

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Висота (см):

Ширина(см):

Шафа-вітрина
Выводить :
Селеста витрина

Селеста витрина

2330грн 2330грн

Сага витрина

Сага витрина

2823грн 2823грн

Сага витрина

Сага витрина

2312грн 2312грн

Арья вітрина

Арья вітрина

2659грн 2659грн

Витрина 1w1d LARSA

Витрина 1w1d LARSA

4121грн

Витрина LIVO W-120 new

Витрина LIVO W-120 new

2984грн 2487грн

Витрина 2w2s Дина

Витрина 2w2s Дина

4222грн

Витрина WIT 1W3S NORTON

Витрина WIT 1W3S NORTON

3396грн

Шафа AZTECA SZF2D/19/11

Шафа AZTECA SZF2D/19/11

7057грн 7057грн

Шафа-вітрина

Вітальня - це свого роду парадна кімната, де не тільки красива обробка, але і естетична меблі, стильні сувеніри, службовці прикрасою інтер'єру. Все це зроблено як для власного комфорту, так і для того, щоб гостям було приємно перебувати в цій кімнаті.


Вітрина - необхідний предмет інтер'єру

Зазвичай у вітальні ставлять диван і пару крісел, а також журнальний столик. Телевізор може висіти на стіні, стояти на тумбі або перебувати в стінці. У деяких віталень через брак іншого місця встановлюють платтяні шафи. При грамотному підході вони не захаращують простір, а навіть навпаки, можуть служити прикрасою кімнати.

Нерідко вітальня виконує функцію бібліотеки або кабінету, де для книг і документів ставлять стелажі або вітрини. Останні більш зручні, так як скляні дверцята дозволяють з одного боку тримати всі необхідні предмети на увазі, а з іншого - берегти їх від пилу.

Але найчастіше вітрини використовуються як предмети меблів для прикраси кімнати і для зберігання в них красивого посуду, статуеток, раритетних речей. Найбільш доречними вітрини є для інтер'єрів в класичному та вінтажному стилі, так як в історії вони були популярними з початку періоду пізнього середньовіччя. Тоді вони були схожі на буфети і тільки через деякий час стали саме вітринами, призначеними більше для демонстрації красивих речей, ніж для їх зберігання.


Якими бувають вітрини

Старання дизайнерів, звичайно, змінили споконвічні моделі вітрин в сучасні, але звичні риси, все ж, залишилися. Наприклад, вітрини, як і раніше, зроблені в основному з дерева або його замінників (ДСП, МДФ) і скла. Вітрини зазвичай мають висоту не більше двох метрів, а внизу у них вбудована тумба з дверцятами або висувними ящиками, зверху розташований шафка з двома скляними дверцятами та декількома, часто скляними, полками. Зустрічаються моделі і без нижньої дерев'яної частини, але це вже сучасні варіанти.

Вітрина може бути як самостійним предметом меблів, так і частиною композиції, що складається з двох вітрин і комода, або тумби між ними. У такому випадку дана композиція з успіхом замінить звичну стінку, так як в ній не тільки можна поставити речі для прикраси кімнати, але і розмістити над тумбою телевізор або картини, а в нижній частині вітрин зберігати те, що не повинно бути у всіх на виду.