0
0
0

Спальня

Спальня

Меблі для спальні Львів, Київ та Україна: вірний вибір тепер – це легко та приємно!

Святая святих кожного будинку - це, безперечно, спальня, і зручні меблі для спальні (Львів, Київ та вся Україна) – це запорука гарного сну та настрою. У цьому затишному куточку нам сняться солодкі сни, саме в цій кімнаті ми набираємося сил, насолоджуємося відпочинком і проводимо час з коханою людиною. І навіть складно уявити, наскільки важливим є правильний підбір інтер'єру для даної кімнати. І дуже часто ми зіштовхуємося з нелегким питанням придбання якісних меблів за мінімальну ціну, але не так-то легко купити меблі для спальні недорого, враховуючи екологічність матеріалу і його якість в цілому. Та всі ми прагнемо до того, що обрані меблі будуть відчуватися особливими і абсолютно «твоїми».

Це завдання дуже важливе, і його рішення є обов'язковим! Запорукою Вашого відпочинку стане високоякісний гарнітур або зручні і красиві модульні меблі для спальні. На сторінках інтернет-магазину меблів «Один Дома» Ви можете знайти найсміливіші рішення, сучасні дизайнерські моделі і нестаріючу класику. Відомі брендові виробники України та закордону, (меблі Польщі та Італії) надають гарантії якості і відповідні сертифікати, а ми, в свою чергу, індивідуальний підхід, а також приємні і гнучкі ціни.

Odindoma.com.ua представляє в своїх каталогах всілякі ергономічні спальні, моделі яких балують відвідувачів розмаїттям кольорів і дизайну. Меблі для спальні Київ, Львів і вся Україна абсолютно безкоштовно зможе отримати за лічені дні до самого під'їзду! Ми із задоволенням допоможемо в складанні меблів, і за бажанням - з післягарантійним обслуговуванням. Ваш сон буде солодким, ранок неодмінно радісним і приємним, а настрій відмінним!

Меблі для спальні Львів, Київ та Україна: декілька секретів розміщення в маленькій кімнаті

Для того, щоб максимально функціонально використовувати простір в невеликій спальні і розмістити в ній необхідні меблі, потрібно підійти до цього питання з особливою відповідальністю, не виключаючи творчий підхід. В першу чергу нам потрібно створити ефект простору, який візуально можна створити шляхом фарбування стін в світлі відтінки. Можливі контрастні вставки яскравих кольорів, які освіжать кімнату, але однозначне «ні» темним шпалерам або штукатурці. Саме елементи декору зможуть стати акцентними плямами на тлі світлих стін, які в будь-якому випадку будуть виглядати виграшно. Також варто подумати про незвичний колір підлогового покриття.

Саме в світлих кімнатах слід розмістити ліжко в правильному місці і, і можливо, навіть під правильним кутом. У дуже маленьких спальнях двоспальне ліжко може бути розміщене по діагоналі кімнати, саме це розташування дасть можливість підходу до узголів'я і установки біля нього комода або приліжкової тумби. Якщо кімната не передбачає більше ніяких елементів меблів, дизайнери рекомендують купити ліжко з масивним і акцентним узголів'ям, що саме по собі стане елементом декору даної кімнати. Додатково можна прикрасити стіну картиною або цікавим стилістичним панно.

Якщо говорити про економію простору, і якщо розміри кімнати дозволяють встановити вбудовану систему, - це буде оптимальним рішенням для того, щоб заховати максимум речей в мінімум площі. Крім усього, зверніть увагу на дзеркальні і глянцеві поверхні, які обов'язково повинні бути присутніми в маленьких кімнатах. Це може бути глянцева стеля, глянцеве покриття меблів або просто дзеркало, яке створить візуальний ефект розширеного простору. Також можна використовувати накладні молдинги того ж кольору.

Тому, якщо Вам потрібні вигідні рішення навіть для самої невеликої кімнати, зручні меблі для спальні (Львів, Київ, регіони) високої якості і за низькими цінами - для Вас!