+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Комоди для спальні

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Висота (см):

Ширина(см):

Комоди для спальні
Выводить :

Комоди для спальні

Комоди, тумби для спальні – Ваш затишний світ!

Спальня - це особливе місце в кожному будинку. У цій кімнаті ми отримуємо бажаний відпочинок і набираємося сил, в ній же відновлюємо енергетичний баланс. Дуже важливо, щоб кімната була затишною і теплою, а інтер'єр відповідав Вашому смаку і віяв затишком.

Якщо ми уявимо всі меблі, які можна розмістити в спальні, нам в голову прийде ліжко, шафа, комод, туалетний столик зі стільцем, пенал, різні полички і приліжкові тумби. Ви коли-небудь звертали увагу на те, які меблі зображено на картинах митців середньовіччя? Крім ліжка, тумб і чогось, що віддалено нагадує комод, складно щось помітити.

Історія комода не йде так далеко в глибину століть, як стіл або настінна полиця. Пра-пра-прадід незамінного в наш час комоду - це скриня, якій з часом прикріпили ніжки, а потім і дверці. І те, що вийшло, було названо «комод», що з французької означає «зручний». І хто сьогодні сперечатиметься з тим, що зараз комод займає перше місце у співвідношенні функціональність / розмір?

У середньовіччя дані елементи меблів користувалися неймовірною популярністю, а знатні особи навіть прикрашали комоди перламутром, слоновою кісткою і дорогоцінним камінням. Такою ж популярністю можуть похвалитися і приліжкові тумби для спальні, які не менш молоді, ніж їх товариші комоди.

Дуже цікаво, але багато століть тому тумби біля ліжка служили для зберігання нічних горщиків. З тих часів багато що змінилося, і на щастя за початковим призначенням вони вже не використовуються. Тепер це зручний елемент меблів, на якому розміщується нічна лампа, а в шафки кладуть журнали, телефон і багато іншого. Часто приліжкові тумби в спальню виконують також декоративну функцію, додаючи кімнаті завершений вигляд.

Тумбочка в спальню може бути з висувними полицями і одинарними дверцятами, з поперечними поличками і без них, масивна або зовсім крихітна декоративна. Але точно одне: уявити сучасний стиль без тумб і комода для спальні неможливо. І що б там не було в середні віки, зараз все по іншому! Вибирайте моделі! Створюйте затишок і функціональність Вашої спальні на багато місяців!