0
0
0

Комплекти спалень

Комплекти спалень

Комплекти в спальню - це те, що повинно бути у кожного!

Святая святих і цариця спокою і сну - спальня! Опочивальня у царів і місце відпочинку у простих людей ... Не можна придумати більш улюбленого місця після важкого трудового тижня! Зручне м'яке ліжко, затишна атмосфера, навіяна стильною білизною, і улюбленець телевізор. І вуаля, відпочинок!

Проводячи третину свого життя в спальні, важливим є кожна деталь, яка допомагає нам по-справжньому розслабитися. Особливим має бути створення інтер'єру, сприяючого  гармонійному відпочинку, приємному сну і легкому пробудженню. Крім того, меблеві комплекти для спальні повинні бути максимально функціональні і практичні.

Безперечно, спальня, як приміщення для гарного сну і комфортного відпочинку, здавна вважалася особливо особистим простором для будь-якої людини. Тому кожна шафка, комод, тумба і особливо ліжко повинні максимально відповідати смакам і відчуттям господаря кімнати. Купити комплект в спальню - це непросте завдання, яке обов'язково потрібно вирішити грамотно.

 

Дати грамотну рада при виборі комплекту в спальню допоможе «Один Дома»!

Для цього пропонуємо подумки намалювати опочивальню своєї мрії і приступити до підбору меблів для спальні. Інтернет-магазин «Один Дома» познайомить Вас з різними стилями комплектів для спальні, найпопулярніші з них:

Гарнітури для спальні, наближені до мінімалізму в стилі модерн, які дають можливість кімнаті «дихати», і звільняють максимум простору. Це можуть бути ліжка без ізніжжя, а сама система практично розташовується на підлозі. Відповідно, і приліжкові тумби по висоті не перевищуватимуть ложе ліжка. Комод в стилі «модерн» чудово впишеться в інтер'єр спальні, а якщо потрібно місце для об'ємного зберігання, тоді на перший план виходить його величність шафа.

Класичний стиль комплекту в спальню - це завжди актуально і ніколи не вийде з моди. Це особливий зразково-атмосферний інтер'єр. Пропонований асортимент гарнітурів з натурального дерева не може не радувати, особливо якщо врахувати прекрасну якість продукції.

Стиль «хай-тек» користується популярністю у молоді. Це незвичайні рішення ліжок, шаф і комодів, виконаних у всіляких колірних категоріях, з різноманітними вставками з металу, скла та лакованих елементів.

Наші партнери - знамениті бренди України, Італії та Польщі, якість продукції яких сертифіковано, а продукція експортується. Ми ж, у свою чергу, пропонуємо прекрасний сервіс, до якого входять консультації, безкоштовна доставка та професійний монтаж. Тому комплекти спалень купити нескладно. Ви робите свій вибір, а наша команда робить все інше!