0
0
0

Ліжка односпальні

Ліжка односпальні

Ліжка односпальні – завжди вихід з положення!

Якщо ми говоримо про зручність і повне облаштуванні житла, то односпальне ліжко – це те, що потрібно для кожної сім'ї. Чому? Це дуже практично. Це комфортне місце для сну будь-якої дорослої людини, дитини і гостя, який вирішив переночувати. Односпальне ліжко затишно розмістить на собі навіть досить габаритного представника людства.

Безперечно, облаштування спальні або дитячої кімнати – це дуже відповідальний процес, що вимагає максимум вкладень сил і задумів. Спальня – це кімната, де практично кожен з нас проводить близько третини свого життя. Звичайно ж, ми заслуговуємо, щоб така істотна частина часу, що виділяється для сну, була проведена в комфортному зручному ліжку з м'яким матрацом.

Ви можете уявити елементарний затишок і нормальний відпочинок без ліжка? Може і зможете!.. Але це лише тимчасове явище, так як незабаром все одно захочеться прилягти і солодко заснути на м'якому улюбленому ліжку, чим би ви не займалися до цього. Ліжко створює в кімнаті атмосферу тепла і усамітнення. Все найпотаємніше пов'язано з ним. Ліжко односпальне – це вигідне рішення для невеликих кімнат, де проживає одна людина, будь то дорослий або дитина.

 

Що являють собою односпальні ліжка?

За розміром це звичайне ліжко, тільки укорочене в ширину. Найбільшою популярністю у покупців користуються габарити 90 на 180, 90 на 190 і навіть 90 на 200 см. Купити ліжко односпальне 80 на 160, 180 або 200 см теж можливо. Такі ліжечка підійдуть підростаючому поколінню. Вони досить широкі, щоб відчувати себе комфортно, але в той же час компактні, не займають багато місця.

Більшість виробників односпальних ліжок виготовляють каркаси з дерева або металу, а також використовують замінники, наприклад ДСП або МДФ. Ламельні підстави не можуть не радувати, вони амортизують поверхню і додають комфорту. В каталозі продукції провідних виробників меблів, кожен з нас зможе знайти потрібний розмір, матеріал, колір і дизайн.

Додатково з тумбами тієї ж серії меблі для спальні будуть виглядати стильно, підтримуючи інтер'єрне рішення Вашої кімнати. Зробити замовлення можна цілодобово в інтернет-магазині «Один Дома». Ви не залишитесь байдужими до чудових дизайнів найкращих меблів України, Польщі та Італії. Ми знайдемо можливість догодити Вам. Наш сервіс до Ваших послуг!