+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Шафи в спальню

Фільтр товарів

Ціна:

грн

Висота (см):

Шафи в спальню

Шафи для спальні. Як визначитися серед величезного вибору?

То які ж меблі для спальні вибрати після ремонту для затишного і комфортного проживання? Варто врахувати, що саме в спальні ми проводимо більше третини нашого життя, тому зручність і меблі в ній повинні максимально відповідати вимогам господарів. Крім м'якого і зручного ліжка, наступним незамінним елементом меблів в спальню є шафа.

Колись були скрині, потім умільці спорудили комоди, а вже потім і шафи. Але до цього часу в експлуатації були тільки розпашні шафи для спальні, які мають 2, 3 або 4 дверцяти. Вони і зараз популярні в просторих квартирах. Але потім з'явилися шафи-купе, - їх постійні конкуренти в наш час. Саме останні стали незамінними помічниками в маленьких квартирах, так як розсувна система дверей дозволяє відкривати і закривати їх вільно, без урахування зміни вільного простору в кімнаті.

Максимально економлять простір кутові шафи-купе для спальні. Вони не тільки зберігають корисну площу кімнати, але при потребі приховують водопровідні та вентиляційні труби. У будь-якому випадку, краса і оригінальність фасадів сучасних шаф дозволяє розмістити їх навіть в самому вишуканому інтер'єрі.

Але при виборі оформлення, меблі для спальні повинні точно відповідати загальній інтер'єрній концепції. Розписи ручної роботи на склі та дзеркалах, малюнки піскоструєм, накладки з кришталю і каменів Swarovski - всю цю красу можна переглянути на odindoma.com.ua, а купити шафи для спальні недорого можна, завдяки цінам виробників і всіляким акційним пропозиціям.