0
0
0

Шафи-купе в спальню

Шафи-купе в спальню

Шафи-купе від магазину "Odin Doma"

Унікальну атмосферу комфорту, гармонії і балансу, у багатьох випадках можна створити, вибравши гарні, якісні меблі і прикрасив їх відповідним текстилем. Проходить час, і у кожного з нас нагромаджується величезна кількість необхідних або улюблених речей, розлучатися з якими ми не бажаємо, тому потрібно добре продумати систему їх зберігання. Шафи-купе для спальні - це легке і просте рішення цієї проблеми. Розсувні двері допомагають використовувати мінімум простору, а велика кількість полиць, вішаків і секцій дозволять практично розмістити всі Ваші речі і одяг.

 

Купити шафу-купе в спальню у нас в магазині - легко і зручно!

Шафи-купе мають унікальну практичність і виглядають дуже елегантно. Шафа є важливим елементом інтер'єру, і якщо її ретельно підібрати за розмірами і колірній гамі, то вона прикрасить будь яке приміщення. Багатий вибір зовнішнього декору розсувних стулок вражає уяву. Звичайно тут все залежить від прояву Вашої фантазії, Ви можете придумати унікальний дизайн, також можете порадитися з нашими консультантами і підібрати один із запропонованих варіантів.

Дзеркальні стулки у шафі-купе - це класика, але вона залишається популярною і зараз. Ціна на шафу-купе даної моделі не набагато зросте, але простір приміщення стане затишніше, світліше і більше. Крім цього, у Вас є можливість купити шафу-купе в передпокій, шафа-купе в спальню і т. д., практично будь-якого кольору, які підійдуть до шпалер і меблів у квартирі. На додачу зображення зможуть створити гарний настрій!

Шафи-купе купити просто, без особливих проблем, їх можна переставити в інше приміщення, так як вони мають власні стінки, стелю та підлогу. Але варто розповісти і про вбудовані шафи. Часто квартири і приватні будинки мають житлові та нежитлові кімнати і приміщення, включають в себе ніші, поглиблення та інші простори, які не використовуються, і які можна легко перетворити в відповідне місце для зберігання. Вбудовані шафи-купе також можуть стати частиною звичайної кімнати. В такому випадку підлога, стіни і навіть стеля квартири або будинку стануть невід'ємними елементами Вашої шафи-купе. Можливо, єдиний мінус такої конструкції - це неможливість пересунути її з одного місця в інше, тому необхідно підібрати відповідне місце.

Шафи-купе для спальні та інших кімнат купити в магазинах - не кращий варіант, так як там нам пропонують вже заздалегідь сплановані варіанти секції, а також розташування полиць, висоту вішаків, відсутність внутрішнього освітлення. При замовленні, шафи-купе можуть бути змодельовані вами, втілюючи в життя свої уявлення про внутрішнє оснащення та функціональності.

Спільно з досвідченими дизайнерами, Ви створюєте предмет меблів «для себе», тому доповніть його необхідні для себе елементами. А кваліфіковані фахівці виготовлять конструкції за вашими ескізами в короткий час.