0
0
0

Столи-трансформери

Столи-трансформери

Столи-трансформери: 7 новинок! Журнальний столик - трансформер нового покоління!

Якщо говорити про те, якими були столи-трансформери ще кілька років тому - це складні і незручні в розкладанні конструкції, де кожен журнальний столик-трансформер вимагав багато простору і його важко було зрушити з місця. Зараз технології дозволяють впроваджувати в життя найкреативніші ідеї, враховуючи нові тенденції.

Представимо Вашій увазі 7 новинок, які по-своєму унікальні і індивідуальні:

 1. Випущений німецькою фірмою Draenert, даний стіл-трансформер розсувається в ширину (дві стійкі опори, а між ними планка), і виготовлений він з граніту.
 2. Не можна упустити зручний скляний стіл, в якому під основною стільницею розташовані 2 висувні планки (праворуч і ліворуч), які висуваються і подовжують основну конструкцію.
 3. Не можна випустити з уваги конструкцію типу «парасолька», яка з 125 сантиметри діаметра стільниці за допомогою особливого механізму складання перетворюється в вісьмисантиметрову плоску панель, яку зручно зберігати навіть у коморі.
 4. Скляна мануфактура Fiam знову порадувала сучасний меблевий світ журнальним столиком-трансформер нового покоління. Це абсолютно прозорий стіл на трьох скляних ніжках, додаткове скло овальної форми розташоване під основною стільницею. При виїзді овального скла, столик з прямокутно-заокругленої форми стає овальної та збільшує стільницю на 45 сантиметрів.
 5. Купити стіл трансформер можна і прямокутний, механізм якого дозволяє за допомогою прокрутки бічної ручки вставити 40-сантиметрову планку посередині столу: швидко та зручно.
 6. Дуже зручним рішенням обіднього столу трансформер є механізм складання в два етапи: одна половина стільниці складається «книжкою» і фіксується під столом, а слідом просто потрібно посунути дві частини столу одна до одної, і все!
 7. І ще одна модель розсувається разом з ніжками, слід тільки потягнути на себе одну із сторін, і стільниця збільшиться вдвічі! Такі столи-трансформери досить зручні. А що стосується журнальних столиків-трансформер, то в наш час можна знайти справді цікаві і оптимальні за ціною моделі.

 

Журнальний столик-трансформер в магазині «Один Дома»

З кожним роком все більше відбивається прагнення людей до економії житлового простору однокімнатних квартир, комуналок, а також і просторих заміських будинків. У зв'язку з цим все більшої популярності набирають меблі, які виконують відразу кілька функцій. Однією з найбільш затребуваних пропозицій на сьогоднішньому меблевому ринку є журнальний столик трансформер.

Що це таке, і в чому причини особливої популярності таких моделей? Стіл трансформер за своїм принципом схожий на конструктор, що дозволяє в одну мить зробити з журнального столика великий стіл для сімейної вечері або вечірки галасливій компанії. Такий стіл відмінно впишеться в інтер'єр житла і навіть стане його родзинкою.

Основні переваги журнальних столиків-трансформерів:

 • Займають мінімальне місце в складеному стані
 • Стіл-трансформер можна розкладати тільки при необхідності. Такі конструкції в лічені секунди можуть перетворитися з журнального столика в повноцінний обідній стіл.
 • Сучасні дизайнери наділяють столики-трансформери цікавими формами, які відмінно впишуться в інтер'єр будь-якої квартири або будинку.
 • Деякі сучасні столики можуть не тільки збільшувати розмір стільниці, а також змінювати свою висоту, тому вони досить функціональні і універсальні.


Купити стіл трансформер можна швидко і в чудовій якості!

Доступна ціна, висока якість журнальних столиків трансформерів. У цьому переконатися можна в інтернет-магазині меблів "Один Дома". На нашому сайті Ви зможете знайти саме ту модель, яка повністю впишеться в інтер'єр облаштованої Вами кімнати. І не забудьте залишити відгуки - вони стануть хорошим керівництвом у виборі столиків для інших покупців.

Ми намагаємося завжди йти назустріч нашим покупцям, і пропонуємо гнучку систему взаєморозрахунку, що забезпечує гарантії клієнтові та якісний сервіс. Купити стіл трансформер можна на сторінці «Столи-трансформери» в категорії «Столи і стільці», де можна підібрати і обідній стіл трансформер для прийому гостей, і звичайний журнальний столик-трансформер.