0
0
0

Барні столи

Барні столи

Високі барні столи - данина моді 21 століття!

Пройшли ті часи, коли барний стіл зустрічався виключно в кафе або барах, а внаслідок, і в клубах, розділяючи загальний простір на окремі функціональні зони. У наш час дані меблі вже перестали бути настільки вузькоспеціалізованими, і стали використовуватися в квартирах і особняках, прекрасно вписуючись в сучасний інтер'єр.

Звичайно ж, високі барні столи значно економлять простір, вміло відокремлюючи інтер"єр  вітальні від робочої зони на кухні. Саме такі меблі для бару і ресторану, які прекрасно вписуються і в домашній інтер'єр, допомагають розслабитися за чашкою кави з друзями і гостями будинку.

При виборі барного столу слід врахувати висоту стільниці, так як при виборі високих барних стільців до нього розміри повинні відповідати, втім, як і стилістика… Правильно підібрані аксесуари розбавлять композицію і додадуть інтер'єру м'якості. Купити високі барні столи недорого Ви зможете в наших фірмових каталогах.

Зручним рішенням стане покупка комплектів (стіл + стільці), що значно заощадить час при додатковій покупці стільців потім. Причому ціна повноцінного комплекту буде ще приємніша. Барні високі столи (Київ) виготовляються з дерева, ротанга, пластика, ламінованого ДСП, штучного каменю, кованих матеріалів і навіть ударостійкого скла.

Витримуючи один стиль за колірною гамою приміщення і матеріалу, з якого виготовлений стіл, такі сучасні меблі обов'язково підтримають загальний інтер'єр кімнати і стануть єдиним цілим з усією навколишньою обстановкою. Створіть свій неповторний інтер'єр в кухню або вітальню!