0
0
0

Крісла для персоналу

Хіт продажів
Крісла для персоналу

Крісла для персоналу - чому віддати перевагу?

Якщо для Вас важливі не тільки дизайн крісел, а й інтер'єр в приміщенні вцілому, перед покупкою крісел в кабінет слід звернутися до фахівця з дизайну інтер'єрів в офісах. Але навіть якщо послуги такого роду не по кишені, Ви можете впоратися самостійно за допомогою вибору крісел для офісу з великої безлічі моделей інтернет-магазину «Один Дома».

Серед багатьох переваг покупки меблів в інтернет магазині, основними є:

• Ціни на продукцію значно дешевші

• Модельний ряд в кілька разів перевищує звичайні магазини

• Якість меблів сертифікована

• Гарантія від виробника

• Якісний сервіс та послуги

Купуючи крісла для персоналу, вибирати потрібно буде серед стильних і яскравих або ж класичних стандартних моделей. Але в кожному разі сама конструкція каркаса завжди має немонолітну будову Якщо ми говоримо про крісла для персоналу вони:

• Мають хрестовину з коліщатами (в 5 променів) і так званий «газліфт»

• Можуть бути зі знімними або відкидними підлокітниками

• Містять механізм регулювання сидіння по висоті

• Можуть фіксувати нахил спинки в одному положенні і виконувати функцію гойдання

• Виконані з сітчастої тканини або всілякого якісного текстилю, рідше шкіри або шкірозамінника.

 

Як правильно вибрати крісла для персоналу?

Офісні крісла призначені для співробітників, які проводять більшу частину дня на робочому місці. Сьогодні  безліч моделей крісел для офісу можна класифікувати за категоріями:

·         Офісні крісла для персоналу.

·         Робота недорогого класу економ, бізнес-класу і люкс-класу.

Розглянемо першу категорію. У разі купівлі економічних крісел для офісу, ми стикаємося з невисокою ціною, штучними матеріалами оббивки і простотою конструкції.Крісла забезпечені найпростішими механізмами, регулюючими висоту, а можуть бути і зовсім без них. За умови дбайливої ​​експлуатації на 5 років служби можна розраховувати повністю.

До цінової категорії середнього рівня можна віднести крісла бізнес-класу. Збалансоване поєднання презентабельного зовнішнього вигляду, якісного виконання і демократичних цін не може залишити без можливостей вибору. У таких моделях регулюється положення спинки і висоти підйому, а тіло знаходиться в зручному і правильному положенні. В основному і зовнішній вигляд таких моделей меблів радує персонал і відвідувачів.

Найдосконалішими і комфортними є крісла класу "Люкс". Виконані з якісних дорогих матеріалів, вони ергономічні і мають дизайнерський дизайн. Присутній надійний і точно регулюючий висоту і кут нахилу механізм, дозволяє чітко фіксувати положення спинки, висоти підйому і рухливість конструкції. По одному зовнішньому вигляду такого роду стільців для персоналу можна без проблем зробити висновок про керівника та успішність компанії.

Від того, наскільки комфортно співробітнику за своїм робочим місцем, залежить його працездатність, а відповідно, і прибуток компанії. Тому крісла в офіс обов'язково потрібно вибирати комфортні. А купити крісла для персоналу недорого можна на сторінках нашого інтернет-магазину. Вдалих і приємних Вам покупок!