+38(063) 96-08-111

+38(098) 86-38-111

Каталог

Стільці для годування

Фільтр товарів
Стільці для годування
Выводить :

Стільці для годування

На що звернути увагу при виборі стільчика для годування?

Не секрет, що після народження малюка саме процес годування займає основну роль в його розвитку. А приходить час, коли чадо вже вміє сидіти, і по праву займає місце за обіднім столом. Як правило, це відбувається з 4-6 місяців, і ось саме з цього періоду йому потрібен буде перший стільчик для годування.

Тут потрібно розуміти, що купуючи перший дитячий стілець, Ви вибираєте не просто додатковий аксесуар, а цілий світ, який відкриється йому під час трапези, перебуваючи разом з дорослими за одним кухонним столом. Ви будете спілкуватися і проводити разом багато часу під час обіду або вечері, тому стільчик для годування Київ та Львів може вибрати максимально зручний і якісний, по індивідуальним особливостям дитини.

Стільчики для годування купити недорого можна в каталогах інтернет-магазину «Один Дома». Екологічно чисті матеріали, з яких виготовлені ​​дитячі меблі, ніяк не зашкодять здоров'ю дитини, а сучасні і барвисті моделі обов'язково сподобаються Вашому маленькому чуду.

Якщо Ви вирішили придбати високий стілець для годування, він буде регулюватися по висоті і легко складатися до найменших розмірів. Дитячі стільчики-трансформери здатні перетворюватися в окремий стіл зі стільцем та стілець-гойдалку. А ось навісні стільчики для годування можна прикріпити до стільниці або великого крісла, і дитинка зможе спокійно пообідати в компанії батьків.

Нехай Вашого малюка оточують тільки найцікавіші і якісні меблі для дитячої. А ми будемо раді допомогти Вам з вибором, якщо знадобиться!